Kaina yra raktas į Mini LED apšvietimo produktų konkurencingumą

- Nov 02, 2018-

Pranešama, kad nors „Mini LED“ foninis apšvietimas gali padidinti LCD ekrano ryškumą ir HDR (didelį dinaminį diapazoną), jo konkurencingumas priklauso nuo jo kainos, palyginti su OLED.


65 colių itin didelės raiškos tiesioginės šviesos diodų šviesos diodų modulis su kvantinio taško patobulinimu yra maždaug 600 JAV dolerių. Jei naudojamas „Mini LED“ foninis apšvietimas, moduliui reikės 16 000 žetonų, o kaina padidės iki 700 JAV dolerių. Jei 40 000 „Mini LED“ lustų yra naudojamos foniniam apšvietimui, kad būtų pagerintas ekrano našumas, kaina gali padidėti iki 1,200 JAV dolerių, o tai yra 20% didesnis nei 65 colių „UHD OLED“ skydas.


Pasaulinė rinkos tyrimų įmonė „Jibang Consulting“ nurodė, kad sąnaudų ir našumo balansas yra labai svarbus Mini LED apšvietimo rinkos priimtinumui. Priklausomai nuo naudojamų lustų skaičiaus, apskaičiuota, kad „Mini LED“ apšviestos LCD ekrano kaina yra 2,2–3 kartus didesnė už tokio pat dydžio ir skiriamosios gebos tipinio LED apšvietimo kainą.


Pranešama, kad „AU Optronics“ (AUO) iki 2018 m. Pabaigos pradės gaminti „Mini LED“ apšviestus LCD ekranus žaidimų monitoriams ir žaidimų nešiojamiesiems kompiuteriams, o „Innolux“ gamins „Mini LED“ apšviestus LCD ekranus PID (viešosios informacijos ekranas) 2018 m. antrąjį ketvirtį skydas pagamino „Mini“ LED apšvietimą LCD ekraną televizoriui.