Vartotojų elektronikos ir buitinių prietaisų paroda (IFA 2019), Berlynas, Vokietija

- Nov 12, 2018-

Didžiausias profesionalus Europoje, apimantis plačiausią buitinių prietaisų ir elektroninių gaminių asortimentą

Berlyno tarptautinė elektroninė vartojimo prekių paroda (IFA) prasidėjo 1924 m., Turinti 93 metus. Tai didžiausia elektroninė vartojimo prekių ir buitinės technikos paroda Europoje. Pasaulinės žinios Berlyno parodų bendrovės atstovaujama paroda yra vieta, kurioje galima pristatyti naujausius vartojimo elektronikos ir buitinių prietaisų produktus, atspindinčius naujausią pramonės plėtros tendenciją. Tai pasaulinio lygio renginys pramonės mainams, naujų produktų rodymui, klientų informuotumo ir viešumo pasiekimams ir yra toks pat kaip ir CES parodoje Jungtinėse Valstijose.

2018 m. Parodoje dalyvauja daugiau nei 1800 dalyvių ir 253 000 lankytojų. Beveik 50% lankytojų yra iš šalių, nepriklausančių Vokietijai, o numatomi užsakymai sudaro 4,7 mlrd. Eurų.

Siekdama suteikti profesionalesnę B2B prekybos platformą tarptautiniams dalyviams, sutrumpinti dalyvavimo laiką ir sumažinti dalyvavimo išlaidas, IFA organizatoriai jau 2016 m. Keturias dienas turi IFA Global Markets stotį Berlyne. Ši paroda yra profesionali viešųjų pirkimų paroda B2B tikslas. Tik profesionalūs pirkėjai kviečiami vesti derybas ir pirkti, ir tai nėra atvira visuomenei. Ši paroda taps geriausia platforma įmonėms susitikti su profesionaliais klientais Europoje. Daugiau nei 650 IFA GM parodos dalyvių 2018 m., 90 proc. pirkėjai atėjo į parodos svetainę, kad aptartų viešuosius pirkimus. Svetainėje taip pat vyko daug prekybos susitikimų, parodos dalyviai atspindi profesionalumą, gerus rezultatus.