Kinijos įterptųjų pramonės kompiuterių rinka turi plačias perspektyvas

- Jan 04, 2019-

Įterptinės sistemos neabejotinai yra viena iš karščiausių ir perspektyviausių IT taikomųjų technologijų. Jo taikymo sritis yra vis labiau artima žmonėms, ypač turint omenyje vartotojų prietaisų intelektualizaciją, kuri yra svarbesnė. Tokie kaip mobilieji telefonai, delniniai kompiuteriai, elektroniniai žodynai, vaizdo telefonai, VCD / DVD / MP3Player, skaitmeniniai fotoaparatai (DC), skaitmeninės vaizdo kameros (DV), U-Disk, „set-top box“ („SetTopBox“), didelės raiškos televizija (HDTV ) tipiškos įterptinės sistemos yra žaidimų pultai, išmanieji žaislai, jungikliai, maršrutizatoriai, CNC įranga ar prietaisai, automobilių elektronika, buitinės technikos valdymo sistemos, medicinos prietaisai, kosminės erdvės įranga ir kt. Plėtojant įterptąsias technologijas, pastaraisiais metais pramoninės kontrolės pramonėje tapo pagrindinėmis pramoninių kompiuterių produktais, pagrįstais įterptinėmis sistemomis. Miniatiūrizacija, mažas energijos suvartojimas, ventiliatorius, platus temperatūros dizainas ir prisitaikymas prie atšiaurių darbo sąlygų. Privalumas leidžia greitai įgyti naudą besivystančioje rinkoje, o tradicinė stovo montuojama IPC „pasaulio suvienijimo“ pradinė padėtis rinkoje keičiasi.


Palyginti su tradiciniu pramoniniu kompiuteriu, įterptinis pramoninis kompiuteris yra orientuotas į programinę įrangą, paremtą kompiuterinėmis technologijomis ir gali būti sumažintas programinės įrangos ir aparatinės įrangos pagalba. Jis tinka taikomiesiems kompiuteriams, turintiems griežtus reikalavimus funkcijai, patikimumui, kainai, dydžiui ir energijos suvartojimui. sistema. Paprastai jis susideda iš įterptųjų mikroprocesorių, periferinių aparatūros įrenginių, įterptųjų operacinių sistemų ir naudotojų programų, ir naudojamas tokioms funkcijoms kaip kitų prietaisų valdymas, stebėjimas ar valdymas. Pagrindiniai privalumai:


(1) Produktas turi gerą gebėjimą prisitaikyti, beveik visiškai atitinka testuojamo objekto funkciją ir turi tam tikrą mastelį, tačiau nesiekia pagrindiniam tikslui, todėl produkto kaina yra didelė;

(2) Prietaiso miniatiūrizavimas yra viena iš pagrindinių apraiškų. Tai yra kompaktiškas dizainas. Struktūrinio projektavimo standartas nėra. Turi būti visiškai atsižvelgta į išorinę sąsają ir įrengimo vietą.

(3) Aukšti patikimumo reikalavimai. Atsižvelgiant į elektros funkcijų patikimumo projektą, būtina atidžiai apsvarstyti patikimumo projektavimo turinį, pvz., Šilumos išsklaidymo projektą, elektromagnetinio suderinamumo projektavimą, atsparumą dulkėms ir vandeniui, bei antivibracinį dizainą;

(4) Ypač mažos galios ventiliatorius yra pagrindinis. Dėl miniatiūrinio įrenginio šilumos išsklaidymo galimybė yra ribota, o įterptųjų sistemų MTBF (vidutinis laikas tarp gedimų) taip pat yra labai didelis, ypač neprižiūrimose programose, itin mažos galios ventiliatoriaus dizainas tampa būtina.