Kinijos įterptųjų pramoninių kompiuterių rinka turi plačias perspektyvas II

- Jan 04, 2019-

Šiuo metu įterptųjų pramoninių kompiuterių taikomųjų programų skaičius gerokai viršija tradicinio pramoninio kompiuterio taikomųjų programų skaičių. Gamybos pramonė, proceso kontrolė, tinklas, ryšiai, instrumentai, instrumentai, automobiliai, laivai, aviacija, kosminė erdvė, karinė įranga ir kt. Mašinos taikymo sritis.


Įterptųjų pramoninių kompiuterių plėtra buvo greita, ji daugelyje sričių pakeitė tradicinius pramonės kompiuterių produktus, tačiau pramonės ekspertai mano, kad įterptinis pramoninis kompiuteris negali visiškai pakeisti tradicinio pramoninio kompiuterio. Visų pirma, įterpto pramoninio kompiuterio padėtis visoje matavimo ir valdymo sistemoje dažnai yra priekinėje dalyje. Įterptųjų pramoninių kompiuterių sujungimas dažnai yra tradicinis pramoninis kompiuteris. Įtrauktos tradicinio pramoninio kompiuterio kompiuterinės galios, programinės įrangos ištekliai ir duomenų bazės palaikymas. Sunku suderinti pramoninį kompiuterį; antra, statant didelio masto sistemas, tradicinio pramoninio kompiuterio sistemos plėtros galimybes ir tinklo ryšio galimybes taip pat sunku pakeisti įterptiniu pramonės kompiuteriu; Be to, vizualinio dizaino, procesų stebėjimo, duomenų statistikos, mokslinių skaičiavimų metu tradiciniai prototipai turi įgimtų pranašumų modeliavimo modeliavimo ir modeliavimo cikle srityje.


Apskritai, įterptųjų pramoninių kompiuterių ateities plėtros perspektyvos yra labai optimistinės. Didelių duomenų eros metu įterptųjų pramonės kompiuterių rinkos potencialas yra gana didelis. Duomenų kaupimo darbas, kurį atlieka įterptinis pramoninis kompiuteris, yra labiausiai daiktų internetas. Tačiau dauguma dabartinių naudotojų šią informaciją naudoja tik nedidelio masto stebėjimui ir kontrolei, neplatindami jų platesnio taikymo. Šiandien, naudojantis internetu. Tokia galinga pagrindinė platforma gali suteikti šią informaciją platesniam taikomųjų programų diapazonui po apdorojimo ir optimizavimo. Tai yra svarbus vaidmuo, kurį IPC produktai gali atlikti IoT ir „cloud computing“ programose.


Įdėta pramonė auga labai greitai ir kasmet pradedamos diegti naujos platformos. Yra daug privalumų, susijusių su pritaikymo reikalavimais, plastiškumu ir selektyvumu. Nuolat tobulinant funkcijas ir spektrą, pvz., Dažnumą ir periferinius įrenginius, centre ir pagrindinėse valdymo platformose palaipsniui atsiranda įdėtos pramonės kontrolės galimybės, pakeičiančios tradicinių pramoninių kompiuterių vaidmenį.