Automobilio „Android“ navigacijos įrenginys ateina

- Nov 21, 2018-

Daugiafunkcinių transporto priemonių, pvz., Transporto priemonėse montuojamų įrašymo įrenginių, navigacijos ir pramogų garso ir vaizdo sistemų vairavimo, paklausa ir toliau auga. Automobiliu sumontuotas „Android“ navigacijos įrenginys yra pilnas svyravimas, o rinka sparčiai auga.


Vidaus vartotojai pabrėžė, kad daugiafunkcinis automobilių ekranas taps tendencija, o automobilių ekranų plokščių dydis palaipsniui plečiasi, įskaitant plokščių, pvz., Centrinės konsolės, priekinio ekrano ir prietaisų skydo, naudojimą. Naujasis automobilio navigacijos integruotas aparatas, kurį gamina homeopatas, susitiks su aukščiausios klasės automobilių LCD skydu, kad pagerintų formą ir paviršiaus dizainą, matytų šviesos ir energijos taupymo efektyvumą, pagerintų vaizdo kokybę ir didelį dinaminį diapazoną. Padeda automobilio ekrano dydžiui išsivystyti link 10-13 colių.


Pramonės analizėje LED ekrano apšvietimo stabilumas borto ekrane yra gana didelis, fiuzelio storis yra didelis, o ekrano ryškumo reikalavimai yra palyginti dideli, todėl foninio apšvietimo dizaino paketo specifikacijos žymiai padidės.


Jei transporto priemonių rinkoje naudojamas naujasis automobilis, integruotas į navigacijos sistemą, tai labai naudinga, kai reikės išjungti LED diodą. Kalbant apie kainą, nors ir didesnis už bendrą automobilio LCD apšvietimą, tai maža automobilių BOM dalis. Galutiniai vartotojai taip pat nori priimti.