Trumpa pramoninio kompiuterio klasifikacija - 2 dalis

- Sep 05, 2019-

3. DCS


Tai paskirstytos valdymo sistemos. Tai serijos paskirstytos valdymo sistemos produktai, pasižymintys aukšto našumo, aukštos kokybės, nebrangia, lanksčia konfigūracija, kuri gali sudaryti įvairias nepriklausomas valdymo sistemas, paskirstytą valdymo sistemą DCS, stebėjimo ir duomenų kaupimo sistemą (SCADA), taip pat gali patenkinti proceso kontrolės ir informacijos valdymo poreikį įvairiose pramonės srityse.


Taikymo sritis: Jis gali būti plačiai naudojamas decentralizuotai valdant įvairias dideles, vidutines ir mažas elektrines, keičiant jėgainių automatikos sistemas ir kontroliuojant pramoninius gamybos procesus, tokius kaip plienas, naftos chemija, popieriaus gamyba ir cementas.


4. FCS


Tai yra lauko autobusų valdymo sistema. Tai yra visiškai skaitmeninė nuosekli dvipusio ryšio sistema. Sistemos vidinius matavimo ir valdymo įtaisus, tokius kaip zondai, pavaros ir valdikliai, galima prijungti, stebėti ir valdyti. Gamyklos tinklo klasifikacijoje jis ne tik tarnauja kaip vietinis proceso valdymo tinklas (pvz., PLC, LC ir kt.) Ir intelektualieji prietaisai (pvz., Dažnio keitiklis, vožtuvas, brūkšninių kodų skaitytuvas ir kt.), Bet taip pat turi integruota paskirstytos valdymo programos tinklo funkcija.


Taikymo sritis: Jo taikymo sritis yra plati. Šiandien pasaulyje žinomi daugiau nei keturiasdešimt keturių lauko autobusų tipų. Tipiški lauko autobusai yra šie: FF, Profibus, LONworks, CAN, HART, CC-LINK ir kt.


5. CNC


Tai yra, kompiuterinė skaitmeninio valdymo sistema. Tai yra skaitmeninio valdymo sistema, kurioje naudojamas mikroprocesorius arba specialus mikrokompiuteris. Loginis valdymas, kai kurios arba visos CNC funkcijos, abi yra pasiekiamas naudojant sistemines programas (programinę įrangą), iš anksto išsaugotas atmintyje, ir per sąsają sujungtas su išoriniu įrenginiu.


Pritaikymai: mechaninės gamybos technologija; informacijos apdorojimo, apdorojimo, perdavimo technologija; automatinio valdymo technologija; servo pavaros technologija; jutiklio technologija; programinės įrangos technologija.