Trumpa pramoninio kompiuterio klasifikacija - 1 dalis

- Sep 03, 2019-

Pagrindinės pramoninio kompiuterio kategorijos yra: IPC (PC magistralės pramoninis kompiuteris), PLC (programuojama valdymo sistema), DCS (paskirstytos valdymo sistema), FCS (lauko magistralės sistema) ir CNC (CNC sistema).


1. NPK


Tai pramoninis kompiuteris, kurio pagrindą sudaro kompiuterio magistralė. Dėl mažos kainos, aukštos kokybės, didelės produkcijos ir gausių programinės įrangos / aparatinės įrangos išteklių jis buvo pažįstamas ir pripažintas daugybės technikų. Tai taip pat yra pramoninio kompiuterio populiarumo pagrindas. Tuo pačiu metu IPC pasižymi patikimumo, realiojo laiko, išplėtimo ir suderinamumo savybėmis, kurios gali išspręsti elektromagnetinius trukdžius, vibraciją, dulkes, aukštą / žemą temperatūrą ir kitas pramonės vietose kylančias problemas.


Pritaikymas: jį galima prijungti prie įvairių periferinių įrenginių ir plokščių pramonės srityje, kad būtų galima atlikti įvairias užduotis, tokias kaip valdikliai, vaizdo stebėjimo sistemos, transporto priemonių detektoriai ir kt.


2. PLC


Tai yra programuojamas loginis valdiklis. PLC yra skaitmeninio skaičiavimo operacijų elektroninė sistema, specialiai sukurta pritaikyti pramoninėje aplinkoje. Jis naudoja programuojamą atmintį, kurioje saugomos instrukcijos, skirtos atlikti tokias operacijas kaip loginės operacijos, sekos valdymas, laiko nustatymas, skaičiavimas ir aritmetinės operacijos, ir kontroliuoja įvairių tipų mechaninę įrangą ar gamybos procesą per skaitmeninį ar analoginį įvestį ir išvestį.


Taikymo sritis: Jis gali būti plačiai naudojamas įvairiose pramonės kontrolės srityse, be to, tai yra didžiulė jėga skatinti mechatronikos procesą.