ARM --- Kas yra ARM pramoninių plokščių ypatybės?

- Jun 18, 2019-

ARM pramoninės plokštės pasižymi dideliu našumu, mažomis sąnaudomis ir mažomis energijos sąnaudomis ir yra plačiai naudojamos pramoninėje automatikoje, HMI, robotikoje, mažmeninės prekybos terminaluose, medijos atkūrime, įkrovimo poliuose ir kituose laukuose. ARM pramoninės plokštės funkcijos yra tokios:


Pirma, aukštas patikimumas, aukštas stabilumas.

Pramonės kontrolės srityje stabiliausias ir patikimas veikimas yra pagrindinis reikalavimas, o ARM pramoninė plokštė turi unikalių privalumų. Visų pirma, ARM pramoninė plokštė, kaip vieno lusto sistema, beveik reikalauja tik nedidelio skaičiaus periferinių grandinių, kad funkcija veiktų sklandžiai. Antra, ARM pramoninė plokštė turi mažą šilumos gamybą, nereikia įrengti ventiliatoriaus, ir nereikia nerimauti dėl temperatūros įtakos pagrindinės plokštės veikimui, ir ji gali būti paleista internetu daugelį metų. Galiausiai, ARM pramoninės plokštės CPU ir atmintis yra laive, atitinkančios plačios temperatūros, vibracijos ir kitų aplinkosaugos reikalavimų reikalavimus.


Antra, galingas

Palyginti su vieno lusto mikrokompiuteriais, ARM pramoninės plokštės gali būti lengvai plečiamos per autobusą. Palyginti su X86 pramoninėmis pagrindinėmis plokštėmis, ARM pramoninės plokštės tapo vis artimesnėmis X86 pramoninėms pagrindinėms plokštėms, pavyzdžiui, keliems COM prievadams, keliems USB prievadams ir keliems ekranams. Vaizdo daugialypės terpės, duomenų perdavimo ir kiti aspektai ir X86 pramoninė plokštė iš esmės yra panašūs.


Trečia, operacijos greitis yra greitas.

ARM procesorius yra RISC mikroprocesorius, turintis didesnį duomenų ir instrukcijų apdorojimo efektyvumą, kad atitiktų daugumos pramoninių valdymo ir pažangių galinių įrenginių reikalavimus. Be to, ARM pramoninės plokštės duomenys paprastai yra patalpinami „Flash“, yra dvejetainis formatas, išoriniai duomenys negali tiesiogiai kopijuoti vidinių duomenų, duomenų saugumas yra geras.


Ketvirta, plėtros ciklas yra trumpas ir lankstus.

Įrenginių pagrindinės plokštės, paremtos ARM architektūra, techninės įrangos kūrimo ciklas paprastai būna per 3 mėnesius, o tai labai sumažina MTTP išlaidas ir pagreitina klientų produktų kūrimą. Be to, ARM pramoninės pagrindinės plokštės gali būti lanksčiai konfigūruojamos pagal vartotojų poreikius, pvz., Atminties dydį, sistemos vairuotojo sumažinimą, periferinės mikroschemos sumažinimą, sistemos programinės įrangos pakrovimą ir kt., O tai labai sumažina klientų išlaidas ir bendrą sistemos priežiūros sąnaudas bei našumą. Moksliniai tyrimai technologija turi profesionalų ARM R & D komandą, gali atlikti ARM projekto pasirinktinį tobulinimą. Nuo papildomų sprendimų pasirinkimo, pagrindinio dizaino, derinimo, taikymo sluoksnio ryšio, individualios programos, užbaigti visą programinės įrangos ir aparatūros projektavimą. Šiuo metu pagrindinės taikymo platformos yra: Freescale, Ruixinwei ir pan.