Ali išleidžia pramonės interneto produktų

- Aug 24, 2018-

Neseniai, Ali išleido pramonės interneto produktų, remiantis didelės apimties duomenų ir debesų kompiuterija. Ar jis yra žinomas kaip "visą krūvą mašina" arba produktų, kodas parašytas seminaras, Ali kelia "atviras ekologija" charakteristikos svarbios ekrano padėtį.

 

Rugpjūčio 1, Ail debesis išleistas ET pramonės smegenų atvirą platformą, kuri grindžiama Ši platforma, pramonės įmonės gali realizuoti rinkti, analizuoti, kasybos ir modeliavimo pramonės duomenų, ir greitai kurti pažangios analizės programas. Atsakingas asmuo sakė, kad tikslas pramoninės smegenų skiepų dirbtinio intelekto ir didelės apimties duomenų technologijų gamybos linija, padėti gamybos įmones siekti sinergijos tarp gamybos srautas, duomenų srautas ir kontrolės srautas, pagerinti gamybos efektyvumas, ir pasiekti savarankiškai valdomas kelias su nepriklausoma ir valdomas kelias. Pažangioji gamyba. Todėl pramoninės grupės kompiuterio ir Industriniai monitoriai bus plačiai naudojamas ateityje.

 

Per ateinančius trejus metus, Ali debesys bus įdarbinti Eco-partnerių pramonės sektoriui siekti didelio masto replikacijos smart gamybos sėkmės istorijas ir paspartinti gamybos skaitmeninių pokyčių.