2018 m. Pekino Tarptautinis fotografijos savaitė spalio 20

- Oct 23, 2018-

Pekinas Naujienos išreikšti (reporteris ni wei) "Pekino tarptautinės fotografijos savaitės 2018" vyks spalis 20 saulėgrįža, spl 29 d., su "video: laikai? Orientacija yra mokslo tema. Pekino savivaldybės Liaudies vyriausybės spaudos tarnyba ir Pekino tarptautinės fotografijos savaitės 2018 organizacinis komitetas biuro įvykusioje spaudos konferencijoje šiandien (oct 12) išleisti atitinkamuose susitarimuose fotografijos savaitė.

Jis pranešė, kad pagrindinis šių metų Pekino Tarptautinis fotografijos savaitė vieta yra įsikūrusi Kinija Tūkstantmečio paminklas. Yra penki skyriai, įskaitant atidarymo renginys, serijos paroda, fotografijos rinkos, fotografijos paskaitų salė ir renginyje. 66 parodos, viena pagrindinių BBS, 32 paskaitos vyks.

Tarp jų, 66 parodos bus vitrina 3047 fotografijos darbų ir 52 video darbai fotografai iš 31 šalies, įskaitant "mokslo tema paroda", "pagrindinė tema paroda", "Vieną diržo ir vieną kelių tema paroda", "tarptautinių akademinių konkurso paroda","tarptautinės fotografijos savaitės festivalio skatinimas paroda","tarptautinis interaktyvus vaizdų paroda","debesų nuotraukos paroda"ir t. t.

Pekino Tarptautinis fotografijos savaitė bus pradėti "fotografijos festivalis" markės, ir palaikykite 10 parodų, įskaitant vaughey vaizdas festivalyje Šveicarijoje, tarptautinės photo festivalio Kyoto, "fotografijos kaimas" fotografija festivalyje Niujorke, "posūkio turas" fotografijos festivalis Paryžiuje, "nematyto" fotografijos festivalis Amsterdame, ir taip toliau.

"Fotografijos paskaitų salė" skirsnis apima 1 Pagrindinis BBS ir 32 "fotografijos paskaitų salė". Pagrindinės BBS aplink "video: amžius? "Fotografijos paskaitų salė" vyks paskaitos ir akademinės diskusijos apie fotografijos technologija, teorija, praktika, sąvokos, požiūriu ir mados.

Kas yra verta paminėti, yra "ypatinga veikla" skyriuje. Šiemet ypatinga veikla pagrindinį dėmesį integracijos fotografijos meno ir mokslo ir technologijų eksperimentinės inovacijų ir pradės penkis parodose, įskaitant "iš viso upės ir kalnų--royal pasiekimų paroda sodo projektas pasaulio paveldo vaizdavimo", kuris buvo parengtas vieneriems metams.

Be to, pažymėti 40-osioms reformos ir atverti aukštyn ir fotografija "teritorija" tema, bus rodoma viena iš svarbiausių nes reformos ir atverti 40 vietos dokumentinių fotografas 800 kūrinių, taip pat "švenčia 40-osios metinės reformos ir atverti bendrojo lavinimo nacionalinėse visuomenės informavimo priemonėse aviacinės fotografijos paroda Kinijos","Šilko kelias pusiau nacionalinės fotografijos konkurencijos award-winning darbų paroda", ir pan.

Pekino Tarptautinis fotografijos savaitės organizuoja kultūros ir turizmo, Pekinas Liaudies vyriausybė, ir organizavo Kinijos meno fotografijos asociacijos, Kinijos fotografų asociacijos, Kinijos spaudos fotografijos asociacijos, Kinija foto grupės ir Pekino gehua kultūros vystymo grupė. Nuo 2013 m. Pekino tarptautinės fotografijos savaitės lėmė fotografijos kultūrinė veikla 11 provincijų ir daugiau nei 30 miestų, traukia per 1200 žinomų fotografų ir daugiau nei 50 garsaus fotografijos organizacijos visame pasaulyje dalyvauti, ir tampa Tarptautinis fotografijos kultūros įvykis su didelę įtaką.