Palieskite ekrano sienų monitorių

K104T, 10,4 "metalinis korpusas TFT LCD jutiklinis ekranas .- 10,4 colio, 4: 3 formato santykis - Atsparus jutiklinis ekranas - HDMI / DVI / VGA / AV / YPBPR įvestis - Ausinių lizdas - 800x600 skiriamoji geba, 250cd / m2 ryškumas - VESA 75x75mm ir 100x100mm skylės
Pokalbis dabar

Informacija apie

Palieskite ekrano sienų monitorių

K104T, 10,4 "metalinis korpusas TFT LCD jutiklinis monitorius.

- 10,4 colio, 4: 3 formato santykis

- Atsparus jutiklinis skydelis

- HDMI / DVI / VGA / AV / YPBPR įvestis

- Ausinių lizdas

- 800x600 skiriamoji geba, 250 cd / m2 ryškumas

- VESA 75x75mm ir 100x100mm skylės

open.jpg


Jutiklinio ekrano sienų monitoriaus matmenys:

尺寸 图 .jpg


Jutiklinio ekrano sienų monitoriaus specifikacija:

规格 表 .jpg

Apie mus:

„Quanzhou NEWAY Industrial Limited“ yra profesionali ir globalizuota OEM ir ODM paslaugų teikėja, kuri specializuojasi elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimuose ir taikymuose nuo 2002 metų.

Mes dalyvaujame elektroninių gaminių projektavime, gamyboje, rinkodaroje ir pristatyme. Klientų pasitenkinimas yra mūsų galutinis tikslas, kuris kartu siekia laimėti abipusį laimėjimą su partneriais visame pasaulyje.

NAUJIENOS APŽVALGA (1) .jpg


* Su „VESA“ skylėmis galiniame dangtyje laikykitės kelių montavimo būdų, pvz., Priekinis įdėklas su užraktu, apgaubtas metalinėmis plokštėmis, tvirtinamas prie sienos su sieniniu laikikliu.

* Pagal visuotinės kokybės valdymo sistemą (TQM) Mes reikalaujame, kad būtų laikomasi klientų poreikių, vykdome visus griežtus aplinkosaugos testus ir atitiktų gaminio sertifikato standartus, kad įsitikintume, jog produktai atitinka jūsų lūkesčius.

* Pramonės svetainės:

Pramoninė kontrolė, mechaninė kontrolė, automatikos įranga, CNC staklės, surinkimo linija, HMI valdymas, inžinerinės mašinos ir kt.

* „Neway“ turi SMT liniją (1 + 1) ir gamybos liniją x 7, įskaitant suvirinimą ir kalibravimą x 2

ir surinkimas x 5.

* Q: Ar galite suteikti mums techninę pagalbą?

A: Taip, mes turime profesionalią MTTP komandą, kuri remia mūsų klientus, ir jei turite kokių nors klausimų dėl mūsų produktų technologijos, prašome rašyti mums, atsakymas bus nedelsiant išsiųstas; Taip pat, jei turite kokių nors abejonių dėl mūsų tinklalapyje esančios informacijos ar bet kokių atsiliepimų apie mūsų produktų kokybę, rašykite mums ir dėkojame už visus komentarus iš anksto.


Hot Tags: jutiklinio ekrano sieninis monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti