Jutiklinio ekrano monitorius LCD

K82T, 8 "atidarytas metalinis korpusas su korpusu. - 8" 4: 3 LCD ekranas, metalinis korpusas - NO / Su pasipriešinimo jutikliniu ekranu - VGA / AV / HDMI įėjimas - VESA 75x75mm skylės - 800x600 skiriamoji geba - 250cd / m2 ryškumas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinio ekrano monitorius LCD

K82T, 8 "atidarytas metalinis korpusas su įmontuotu monitoriu.

- 8 "4: 3 LCD monitorius, metalinis korpusas

- NO / Su pasipriešinimo jutikliniu ekranu

- VGA / AV / HDMI įvestis

- VESA 75x75mm skylės

- 800x600 rezoliucija

- 250 cm3 / m2 ryškumas

open.jpg


Jutiklinio ekrano monitoriaus LCD matmenys:

尺寸 图 .jpg


Jutiklinio ekrano monitoriaus LCD specifikacija:

规格 表 .jpg

Jutiklinio ekrano monitoriaus LCD taikymas:

Jutiklinio ekrano monitorius LCD gaminamas su pastoviu veikimu ir mažu energijos suvartojimu. Jos dažniausiai taikomos įvairiems įrenginiams. Daugiausia naudojama uždarųjų grandinių stebėjimo sistemose, automobilių vaizdo įrašuose, automobilių navigacijos sistemose, kompiuterių operacinėse sistemose, transporto priemonių navigacijos sistemų palaikymo ekrane.

LLP OPEN FRAME APPLICATION.jpg

* Su „VESA“ skylėmis galiniame dangtyje laikykitės kelių montavimo būdų, pvz., Priekinis įdėklas su užraktu, apgaubtas metalinėmis plokštėmis, tvirtinamas prie sienos su sieniniu laikikliu.

* Pagal visuotinės kokybės valdymo sistemą (TQM) Mes reikalaujame, kad būtų laikomasi klientų poreikių, vykdome visus griežtus aplinkosaugos testus ir atitiktų gaminio sertifikato standartus, kad įsitikintume, jog produktai atitinka jūsų lūkesčius.

* Optimizuota logistika

Pažangaus laivyno taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės sąnaudų valdymo valdymą, bet taip pat gali būti taikomas skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą bei užtikrinti saugumą. visą personalą, tuo pačiu metu vykdant oficialiąsias pareigas.

* RoHS, patvirtinantis, kad, remiantis bandymų metu atliktais bandymais, mūsų produktai atitinka RoHS direktyvos reikalavimus: 2002/95 / EB, 2005/618 / EB.

* Q: Kaip veikia jūsų pritaikymo procesas?

A: Greitas atsakas, greitas dizainas

1. Kliento reikalavimai

2. Aptarkite ir pateikite pasiūlymą

3. Klientų peržiūra

4. Detalus dizaino ir dalių pasirinkimas

5. Piešimas, dalių pirkimas ir tikrinimas

6. Surinkimas ir bandymai

7. Pristatymas klientui.


Hot Tags: jutiklinio ekrano monitorius LCD, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like