Lietimui jautrus ekranas „Linux“

Jutiklinio ekrano monitorius Linux K70T, Atidarytas rėmas Metalinis korpusas Įmontuotas 7 colių VGA monitorius. ● 7 colių plačiaekranis TFT LCD monitorius, metalinis korpusas ● Pasirinktinis jutiklinis ekranas ● 4 laidų atsparus jutiklinis ekranas ● VGA / vaizdo / garso / HDMI įvestis ● DVI / YPBPR / S-Video įvestis neprivaloma ● ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Lietimui jautrus ekranas „Linux“

K70T, Atviras rėmas Metalinis korpusas Įmontuotas 7 colių VGA monitorius.

● 7 colių plačiaekranis TFT LCD monitorius, metalinis korpusas

● Pasirinkta „Touch“ funkcija

● 4 laidų atsparus jutiklinis skydelis

● VGA / Video / Audio / HDMI įvestis

● DVI / YPBPR / S-Video įvestis neprivaloma

● 800x480 skiriamoji geba / 300 cd / m2 ryškumas

Jutiklinio ekrano monitorius „Linux“ struktūriniam dizainui:

open.jpg

Jutiklinio ekrano monitorius Linux dimensijai:

尺寸 图 .jpg

Jutiklinio ekrano monitorius Linux specifikacijai:

规格 表 .jpg

Jutiklinio ekrano monitorius „Linux“ programai:

Jutiklinio ekrano monitorius „Linux“ skirtas pramoniniam naudojimui, taip pat gali būti taikomas pramoninei automatizacijai, pramoninės kontrolės sistemai „Medicinos mašinų įranga“, „Elektros energijai“, „Petrification“, „POS“, „ATM Instrumentation Display Systems“.

02.jpg

* Neway gali įgyvendinti savo kokybės politiką nuo projektavimo iki pristatymo: kokybė yra pirmoji ir klientų pasitenkinimas yra prioritetas. Yra skirta moksliniams tyrimams ir plėtrai, gamybai ir prekybai įvairaus dydžio ir specifikacijų pramoninio kompiuterio, įterptinio kompiuterio, pramoninio skydelio kompiuterio. ir pramonės monitorius.

* Sprendimas AFC TransportationNeway LCD monitoriui su anti-vibracija, atsparumu smūgiams, mažas energijos suvartojimas ir plataus diapazono įtampos funkcijos atitinka sparčiai besivystančią transporto pramonę. „Neway“ sukūrė LCD monitorius, skirtus teikti įvairią informaciją ir pramogas keleiviams, taip pat teikti daugialypę techninę informaciją ir veiklos platformą, skirtą fono priežiūros institucijoms.

* „Neway“ yra labai patyręs kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, nurodytus pagal kliento poreikius. „Neway“ siūlo visapusiškas MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.

* K: Kokie sertifikatai yra?

A: Kadangi Europa ir Amerika yra pagrindinės mūsų rinkos, visi mūsų produktai atitinka CE / RoHS / FCC / UL reikalavimus. Kai kuriems modeliams sertifikatai jau yra prieinami. Kitiems modeliams reikės jūsų pagalbos, kad galėtumėte taikyti sertifikatus.

Q: Kas rūpinasi MOKESČIAIS?

A: Pardavėjas rūpinasi mokesčiais, kurie atsiranda Kinijoje. Mokesčiai atsiranda paskirties šalyje yra pirkėjo sąskaita.

* Klausimas. Ar man reikia mokėti mokesčius, kai gaunu pavyzdžius?

A: Tai priklauso nuo sąskaitos faktūros vertės ir paskirties šalies muitinės politikos. Paprastai bus taikomi mokesčiai.

* Klausimas: Ar pirkėjai gali nuspręsti, ar bus naudojama skubi kompanija?

A: Taip. Pirkėjai gali pasirinkti pageidaujamą skubią įmonę arba bendradarbiauti.


Hot Tags: jutiklinio ekrano monitorius linux, Kinijos, tiekėjų, gamintojų, didmeninių, pritaikytų, pigių, įsigytų, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like