Jutiklinio ekrano LED monitorius

K81T, 8 "Atidarytas rėmas Metalinis korpusas Įmontuotas LCD ekranas su skystuoju ekranu .- 8" Plačiaekranis TFT LCD ekranas, metalinis korpusas - pasirinktinė jutiklinė funkcija - 4 laidų atsparus jutiklinis ekranas - VGA / Video / garso / HDMI įvestis - LED apšvietimas, VESA 75x75mm - 800x480 skiriamoji geba / 250 cd / m2 ryškumas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinio ekrano LED monitorius

K81T, 8 "Atidarytas rėmas Metalinis korpusas Jutiklinis ekranas įterptas LCD monitorius.

- 8 "plačiaekranis TFT LCD monitorius, metalinis korpusas

- Neprivaloma naudoti jutiklį

- 4 laidų atsparus jutiklinis skydelis

- VGA / Video / Audio / HDMI įvestis

- LED apšvietimas, VESA 75x75mm skylės

- 800x480 skiriamoji geba / 250 cd / m2 ryškumas

open.jpg


Jutiklinio ekrano LED monitoriaus matmenys:

尺寸 图 .jpg


Jutiklinio ekrano LED monitoriaus specifikacija:

规格 表 .jpg

Jutiklinio ekrano LED monitoriaus taikymas:

Jutiklinio ekrano LED monitorius skirtas komerciniams ir pramoniniams tikslams, didelis ryškumas saulės šviesai nuskaitant. Puikiai tinka kioskams, bankomatams, POS, marline, kariniams, medicininiams, transportavimo, avionikos, pramoninės automatikos, žaidimų, skaitmeninių pramogų ekranams ir lauko taikymui.

LLP OPEN FRAME APPLICATION.jpg

* Su „VESA“ skylėmis galiniame dangtyje laikykitės kelių montavimo būdų, pvz., Priekinis įdėklas su užraktu, apgaubtas metalinėmis plokštėmis, tvirtinamas prie sienos su sieniniu laikikliu.

* Pagal visuotinės kokybės valdymo sistemą (TQM) Mes reikalaujame, kad būtų laikomasi klientų poreikių, vykdome visus griežtus aplinkosaugos testus ir atitiktų gaminio sertifikato standartus, kad įsitikintume, jog produktai atitinka jūsų lūkesčius.

* Navigacija ir matavimas

Sutelkti dėmesį į kryptį ir rezultatus

GPS technologijos derinimas su „Neway“ monitorių ir valdymo platforma yra puikus sprendimas navigacijos ir matavimo srityje, „Neway“ monitorių ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonėje naudojamose navigacijos priemonėse, radarų sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, „Sonar“ sistemoje ir kt.

* FCC, kuri turi patvirtinti, kad mūsų produktai buvo išbandyti pagal minėtą tyrimą.

* K: Kokią paslaugą galite pasiūlyti?

A: 1.Garantija: 1 metai, antras ir trečiasis metai, mes galime ją ištaisyti. bet mes imsimės už dalių, kurias reikia keisti.

2.Mes galime parduoti vieną bandymą.

3. Mes galime teikti OEM / ODM paslaugas.

4. Mes užtikriname puikius produktus, paslaugas ir palankias kainas. Ir mes turime ilgalaikį ir patikimą tiekimą. Jei turite kokių nors klausimų, pasiūlymų ar reikia pagalbos, mes visada esame čia, kad galėtume greitai reaguoti.


Hot Tags: lietimui jautrus ekranas, monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like