Palieskite monitorių su rašikliu

Jutiklinis monitorius su rašikliu K70T, metalinis korpusas, 7 colių monitoriai. ● 7 colių plačiaekranis TFT skystųjų kristalų ekranas, metalinis korpusas ● Jutiklinė funkcija pasirenkama ● 4 laidų atsparus jutiklinis skydelis ● VGA / vaizdo / garso / HDMI įvestis ● 800x480 skiriamoji geba / 300 cd / m2 ryškumo TFT monitoriaus skydas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Palieskite Monitorius su rašikliu

„K70T“, metalinis korpusas, 7 colių monitoriai.

● 7 colių plačiaekranis TFT skystųjų kristalų ekranas, metalinis korpusas

● Jutiklinė funkcija pasirenkama

● 4 laidų atsparus jutiklinis skydelis

● VGA / vaizdo / garso / HDMI įvestis

● 800x480 skiriamoji geba / 300 cd / m2 ryškumas

Jutiklinis monitorius su rašiklio ypatybėmis:

atidaryti.jpg 7 colių jutiklinis monitorius su rašiklio matmenimis:

尺寸 图 .jpg

Jutiklinis monitorius su rašiklio specifikacija:

规格 表 .jpg

Jutiklinis monitorius su rašikliu:

MOKYMOSI VEIKLOS ATKŪRIMO PRAMONĖS PARAIŠKA

* Naudojant 10 taškų talpinį daugialypį prisilietimą, žmogaus kūnas jautriai reaguoja į jutiklinę funkciją, užtikrindamas tikslų ir jautrų liečiamąjį efektą. Talpinis jutiklinis ekranas tereikia paliesti tik nereikia spaudimo generuoti signalus.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Sprendimas pramonei ir gamybai:

Pramonės ir gamybos įmonės naudoja pramoninio lygio tvirtus plokščiaekranius ekranus įvairiems tikslams, įskaitant proceso stebėjimą ir valdymą, judesio valdymą, gamyklos automatizavimą, saugą, skaitmeninius ženklus, stebėjimą ir dar daugiau. Niekada pramoninio lygio skystųjų kristalų monitoriai idealiai tinka tokiai aplinkai. Jutiklinio ekrano monitoriai idealiai tinka operatoriaus sąsajai, valdymo pultams, žmogaus ir mašinos sąsajai (HMI) bei mašinos stebėjimui. Atidaryti rėmo ir skydo montavimo monitoriai palengvina montavimą.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daugybę klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Q: Kaip yra atsarginių dalių?

Ats .: Mes saugome atsarginių dalių atsargas ir pasirūpiname, kad visos dalys būtų prieinamos, kai tik jums to prireiks.

Hot Tags: jutiklinis monitorius su rašikliu, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, nusipirkite, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like