Mažas VGA monitorius

K82T, 8 "atidarytas metalinis korpusas su korpusu. - 8" 4: 3 LCD ekranas, metalinis korpusas - NO / Su pasipriešinimo jutikliniu ekranu - VGA / AV / HDMI įėjimas - VESA 75x75mm skylės - 800x600 skiriamoji geba - 250cd / m2 ryškumas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mažas VGA monitorius

K82T, 8 "atidarytas metalinis korpusas su įmontuotu monitoriu.

- 8 "4: 3 LCD monitorius, metalinis korpusas

- NO / Su pasipriešinimo jutikliniu ekranu

- VGA / AV / HDMI įvestis

- VESA 75x75mm skylės

- 800x600 rezoliucija

- 250 cm3 / m2 ryškumas

open.jpg


Mažas VGA monitoriaus matmuo:

尺寸 图 .jpg


Mažos VGA monitoriaus specifikacijos:

规格 表 .jpg

Apie mus:

„Quanzhou NEWAY Industrial Limited“ yra profesionali ir globalizuota OEM ir ODM paslaugų teikėja, kuri specializuojasi elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimuose ir taikymuose nuo 2002 metų.

Mes dalyvaujame elektroninių gaminių projektavime, gamyboje, rinkodaroje ir pristatyme. Klientų pasitenkinimas yra mūsų galutinis tikslas, kuris kartu siekia laimėti abipusį laimėjimą su partneriais visame pasaulyje.

NAUJIENOS APŽVALGA (1) .jpg

* Su „VESA“ skylėmis galiniame dangtyje laikykitės kelių montavimo būdų, pvz., Priekinis įdėklas su užraktu, apgaubtas metalinėmis plokštėmis, tvirtinamas prie sienos su sieniniu laikikliu.

* Pagal visuotinės kokybės valdymo sistemą (TQM) Mes reikalaujame, kad būtų laikomasi klientų poreikių, vykdome visus griežtus aplinkosaugos testus ir atitiktų gaminio sertifikato standartus, kad įsitikintume, jog produktai atitinka jūsų lūkesčius.

* Aviacijos technika

Suteikite puikią spalvą ir aiškumą duomenų ar grafinių programų, skirtų tvirtoms plokščių plokščių monitoriams. Spalvų aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos suvartojimo ir iškraipymų. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai plati žiūrėjimo kampai. Mechaninė ir elektroninė sąsaja garantuoja lengvą montavimą ir prijungimą prie klientų įrangos.

* ISO9001, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka GB / T9001-2008 / ISO9001-2008 kokybės vadybos sistemas.

* Q: Ar pateikiate pavyzdžius? ar tai nemokamas ar papildomas?

A: Taip, galime pasiūlyti pavyzdį, bet ne nemokamai.


Hot Tags: mažas VGA monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like