Monitoriuje integruotas

Stebėti Embedded K1040N/NT, 10,4 '' 4:3 Embedded sienos kalno atviro rėmo pramonės Touch monitorius - metalo korpusas, plonas & firma - HDMI, VGA, DVI, AV, YPbPr, S-video - ar USB 5-lynų resistive lietimui jautrus - įvairūs įdėta montavimo būdų stebėti Embedded montavimo būdas: monitorius Įtraukti dimensiją:...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Monitoriuje integruotas

K1040N/NT 10,4 '' 4:3, įterptųjų Wall Mount atviro rėmo pramoninio stiliaus bruožų Monitorius
-Metalinis korpusas, plonas & firma
-HDMI, VGA, DVI, AV, YPbPr, S-video ar
-USB laidai 5 resistive lietimui jautrus
-Įvairūs įdėta montavimo būdai

Open-Frame-K1040N&NT详情页 (1).jpg

Monitoriuje integruotas montavimo būdas:Open-Frame-K1040N&NT详情页 (6).jpg

Monitoriuje integruotas dimensijos:Open-Frame-K1040N&NT详情页 (7).jpg

Monitoriuje integruotas specifikacija:规格表.jpg

Stebėti Embedded programa:

Taip pat galima stebėti Embedded telekomunikacijų, elektros, multimedijos, gynybos ir kitų sričių, taip pat bankų, prekybos centrų, viešbučių, geležinkelio stotys, autobusai, metro stočių, parkuose ir kitose viešose vietose.LLP OPEN FRAME APPLICATION.jpg

* Su VESA skyles atgal padengti, įgyvendina su įvairiais montavimo būdais, tokių kaip priekyje įmontuota spyna lapas, atgal įdėti su metalinių plokštelių, sienos sumontuoti pakabinamas laikiklis, stovas su darbalaukio atrama.

* Pateikti 5 ~ 22 colių monitorius ir PC pagrindinio tirpalo, tipo produktų, įskaitant: HD-SDI LCD monitorius, ant kameros & DSLR LCD monitorius, FPV lauko monitorius, pramonės TFT LCD / atidaryti rėmas / USB powered monitorius, pramoninės grupės PC, ir tt.

* Liesti sprendimai mažmeninės prekybos & svetingumas:

Su aukščiausios klasės jutiklinį veikimą ir estetinę išvaizdą, mažmeninės prekybos sprendimus padės jums produktyviau dirbti ir pasiekti geriau pardavimo pajamos. Elektroninio kasos aparato touchscreen terminaluose ir kioskuose leido pardavėjams sumažinti išlaidas ir Klientai gali mėgautis patogia. Galime pasiūlyti tiek standartinių ir liesti produktas, kuris patikimai veikti visose aplinkose. Mes bendradarbiaujame su jumis, naujoviškam unikalus ekranuose ir Interaktyvi vartotojo patirtį.

* Mūsų produktų eksportuojamos į ES, Amerikoje, Azijoje ir tt, ir turėjo puikią reputaciją rinkoje visame pasaulyje. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikus aptarnavimas, mūsų įmonė gavo patvirtinamais ataskaitoms ir sertifikatams, CE, FCC, ir taip toliau.

* Q:All nuotraukos yra realus foto?

A: nuotraukos parduodame visų produktų yra 100 % nekilnojamojo šaudyti, jei norite būti mūsų pardavimų agentas, jums gali bendradarbiauti su mūsų įmone.


Hot Tags: monitoriuje integruotas, Kinija, tiekėjų, gamintojų, didmeninės, pritaikyti, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like