LCD jutiklinis ekranas

LCD jutiklinis ekranas K81T: 8 colių jutiklinis ekranas ATM plačiaekranis atviras rėmelis Pramoninis lietimui jautrus ekranas. ● 8 colių TFT skystųjų kristalų ekranas, plačiaekranis ● „Touch“ funkcija pasirinktinai ● 4 laidų atsparus jutiklinis ekranas ● HDMI, VGA, vaizdo įvestis ● garso įvestis ir išvestis ● 800x480 skiriamoji geba ● 250 cd / ㎡ ryškumas, LED apšvietimas ● VESA ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

LCD jutiklinis ekranas

K81T: 8 colių jutiklinis ekranas ATM plačiaekranis atviras rėmelis Pramoninis jutiklinis ekranas.

● 8 colių TFT LCD, plačiaekranis

● Pasirinkta „Touch“ funkcija

● 4 laidų atsparus jutiklinis skydelis

● HDMI, VGA, vaizdo įvestis

● Garso įvestis ir išėjimas

● 800x480 skiriamoji geba

● 250 cm3 / c ryškumas, LED apšvietimas

● VESA FPMPMI 75x75mm


LCD jutiklinio ekrano konstrukcija :

open.jpg

LCD jutiklinio ekrano matmenys:

尺寸 图

Skystųjų kristalų ekrano specifikacija: 规格 表

LCD jutiklinis ekranas :

LCD jutiklinis ekranas skirtas kioskams, bankomatams, POS, marline, kariniams, medicininiams, transportavimo, avionikos, pramoninės automatikos, žaidimų, skaitmeninių pramogų ekranams ir lauko taikymui.

01.jpg

* Suderinama su įvairiomis pramoninėmis sistemomis / taikymu. Palaikymas be prisilietimo, pasipriešinimo, talpinis jutimas, infraraudonųjų spindulių ryšys ir pan.

* Pramoninis TFT LCD ekranas, pramoninis skydelis ir pan.

* Sprendimas „AFC Transportation“: „Neway“ LCD monitorius su atsparumu vibracijai, atsparumas smūgiams, mažas energijos suvartojimas ir plataus diapazono įtampos funkcijos atitinka sparčiai besivystančią transporto pramonę. „Neway“ sukūrė LCD monitorius, skirtus teikti įvairią informaciją ir pramogas keleiviams, taip pat teikti daugialypę techninę informaciją ir veiklos platformą, skirtą fono priežiūros institucijoms.

* Neway yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, specializuojantis elektroninių ir su kompiuteriais susijusių technologijų tyrimams ir taikymui.

* Q: Kokia jūsų aptarnavimo po pardavimo paslauga?

A: Jei kyla problemų, atsakymą gausite per 24 valandas. Sprendimą iš karto pasiūlys mūsų profesionali ir stipri techninė komanda.

Hot Tags: LCD jutiklinis ekranas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like