LCD ekranas su USB

K104T, 10,4 "metalinis korpusas TFT LCD jutiklinis ekranas .- 10,4 colio, 4: 3 formato santykis - Atsparus jutiklinis ekranas - HDMI / DVI / VGA / AV / YPBPR įvestis - Ausinių lizdas - 800x600 skiriamoji geba, 250cd / m2 ryškumas - VESA 75x75mm ir 100x100mm skylės
Pokalbis dabar

Informacija apie

LCD ekranas su USB

K104T, 10,4 "metalinis korpusas TFT LCD jutiklinis monitorius.

- 10,4 colio, 4: 3 formato santykis

- Atsparus jutiklinis skydelis

- HDMI / DVI / VGA / AV / YPBPR įvestis

- Ausinių lizdas

- 800x600 skiriamoji geba, 250 cd / m2 ryškumas

- VESA 75x75mm ir 100x100mm skylės

open.jpg


LCD ekranas su USB matmeniu:

尺寸 图 .jpg


LCD ekranas su USB specifikacija:

规格 表 .jpg

Apie MTTP:

Mes turime profesionalų R & D komanda gali pasiūlyti OEM ir ODM paslaugas su aparatūros ir programinės įrangos pritaikymu, kurie perkelia jūsų idėjas į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

RD.jpg


* Su „VESA“ skylėmis galiniame dangtyje laikykitės kelių montavimo būdų, pvz., Priekinis įdėklas su užraktu, apgaubtas metalinėmis plokštėmis, tvirtinamas prie sienos su sieniniu laikikliu.

* Pagal visuotinės kokybės valdymo sistemą (TQM) Mes reikalaujame, kad būtų laikomasi klientų poreikių, vykdome visus griežtus aplinkosaugos testus ir atitiktų gaminio sertifikato standartus, kad įsitikintume, jog produktai atitinka jūsų lūkesčius.

* Viešos vietos:

Metro, oro uostai, stotys, degalinės, rinkliavos, knygynai, parkai, parodų salės, stadionai, muziejai, konferencijų centrai, bilietų agentūros, loterijos centrai ir kt.

* „Neway“ pagrindinės produktų linijos: Įterptųjų kompiuterių platformos, mobilieji duomenų terminalai, fotoaparatai ir transliavimo monitoriai, „Touch VGA / HDMI“ monitoriai pramoniniams tikslams, USB displaylink monitoriai, jūrų, medicininiai monitoriai ir kiti specialieji LCD ekranai, taip pat turi „Industrial IP65 Panel PC“. „Windows“ arba „Android“) ir „Industrial IP65“ monitoriai („Non Touch“, „Resistive“, „Capacitive“, „Infrared“).

* Q: Kaip užtikrinate produktų kokybę?

A: Visos prekės yra patikrintos prieš išsiunčiant 100 proc.


Hot Tags: LCD ekranas su usb, Kinija, tiekėjais, gamintojais, didmenine prekyba, pritaikyta, pigi, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like