NO LCD ekranas

NO rėmelio LCD monitorius SKD1219NT: 12 colių mažas NO rėmelis LCD monitorius. -LED apšvietimas, mažas energijos suvartojimas. -1280 x 800 skiriamoji geba, 400 cd / ryškumas - su pagrindine PCB plokštele ir mygtukų valdymo plokštele. -VGA, HADMI, Video1, Video2, Garso įvestis, garso išvestis -OS: Windows XP / NT4 / 9X / ME, WINCE, MAC ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

NO LCD ekranas

SKD1219NT: 12 colių mažas NO rėmelis LCD monitorius.

-LED apšvietimas, mažas energijos suvartojimas.
-1280 x 800 skiriamoji geba, 400 cd / ight šviesumas
- Su pagrindine PCB plokštele ir mygtukų valdymo plokštele.
-VGA, HADMI, Video1, Video2, Garso įvestis, garso išvestis
-OS: Windows XP / NT4 / 9X / ME, WINCE, MAC, MS-DOS, Linux, Windows Vista / Windows 7 (32 įkandimų ir 64 įkandimų)

NO rėmelio LCD monitorius Motherbaord:

5,6 主板 详情

LCD jutiklio matmenys:

尺寸 图

NO Frame LCD monitoriaus specifikacija: 规格 表

NO rėmelio LCD monitoriaus taikymas:

NEWAY NO rėmelio LCD ekranas suteikia galimybę lengvai integruoti, kad būtų užtikrintas maksimalus lankstumas. Su SKD skystųjų kristalų moduliu yra daug įvairių dydžių ir formatų.

01

* Darbinė temperatūra: -20 ~ 70 ℃, santykinis drėgnis 10% ~ 90% (nekondensuojantis), 365 dienos * 24 val.

* Bendrovė turi pažangią gamybos procesų įrangą ir stabilią medžiagų tiekimo grandinę, užtikrinančią produktų gamybą ir kokybę. Produktai eksportuojami į užjūrio šalis, kurios šiuo metu yra geros reputacijos.

* Pramonės automatika: didėjant pramoninių automatikos įrenginių sudėtingumo reikalavimams, „Neway“ sukūrė „All in one“ įdėtą pan. Jis gali padėti užbaigti kai kurias serijos operacijas, pvz., Parodyti produkto parametrų būseną, kontroliuoti sistemos veikimą, istorinių duomenų užklausą ir statistiką, techninės priežiūros įrašų užklausą ir pan. Tai operatoriaus darbo vieta ir maksimaliai padidina HMI, kad projektas būtų sklandus. Pramonės automatikos ekrano sprendimas.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan.

* Q: Ar turite „KCC“ sertifikatą visiems jūsų produktams? (patvirtinta Korėjos vyriausybė), šis ženklas turi būti parduodamas Korėjoje.

A: Apie šį sertifikatą neturime. Bet mes turime ROSH ir CE funtion.

Tyrimo