„LCD Touch“

„LCD Touch“ SKD1219NT: 12 colių mažasis monitorius, įterptasis „LCD Touch“. -LED foninis apšvietimas, mažos energijos sąnaudos. -1280 x 800 skiriamoji geba, 400 cd / ㎡ ryškumas - Su pagrindine PCB plokštė ir mygtukų valdymo lenta. -VGA, HADMI, Video1, Video2, Garso įvestis, Garso išvestis -OS: Windows XP / NT4 / 9X / ME, WINCE, MAC, ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

„LCD Touch“

SKD1219NT: 12 colių mažasis monitorius, įterptasis „LCD Touch“.

-LED foninis apšvietimas, mažos energijos sąnaudos.
–1280 x 800 skiriamoji geba, 400 cd / ㎡ ryškumas
-Su pagrindine PCB plokštė ir mygtukų valdymo lenta.
-VGA, HADMI, „Video1“, „Video2“, garso įvestis, garso išvestis
-OS: „Windows XP / NT4 / 9X / ME“, „WINCE“, „MAC“, „MS-DOS“, „Linux“, „Windows Vista“ / „Windows 7“ (32 ir 64 kąsniai)

„LCD Touch“ „Basicbaord“:

5.6 主板 详情

Skystųjų kristalų ekrano matmuo:

尺寸 图

„LCD Touch“ specifikacija: 规格 表

„LCD Touch“ programa:

„LCD Touch“ gali būti naudojamas įvairiose pramonės ir komercinėse srityse. Puikiai tinka žaidimams, bankomatams, kiosko ekranams ir daugeliui kitų, NEWAY SKD LCD modulis siūlo lengvą integraciją, užtikrinant maksimalų lankstumą. Įvairių dydžių ir kraštinių santykis SKD LCD modulis yra beveik neribotas.

01

* Pasirenkamas nuolatinės srovės prievadas ir nuolatinis kabelis. 3 mm arba 10 mm plonas priekinis skydelis, tinkamas įdėtas korpusas, aliuminio lydinio apvalkalas, geros mechaninės savybės, geresnis šilumos išsklaidymas.

* „Touch Solutions for Finance & Bank“: Bankinio savitarnos kiosko aparatai pasižymi dideliu gyvybingumu, naudodamiesi patogia vartotojo sąsaja. Bankų skyriuose plačiai pritaikius bankomatus, sąskaitų apmokėjimo kioskus ir interaktyvius informacinius kioskus, klientai, kuriems trūksta laiko, nebeatlieka daug laiko laukdami savo eilės. Vietoj to, klientai nori bendrauti su banko įstaigomis per bankomatų tipo sistemas. Niekada visuomet buvo patikima tiekti anti-vandalizmą, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius jutiklinius ekranus ir jutiklinius monitorius, turinčius aukštą saugos lygį. Mes padedame klientams kurti novatoriškus, protingus ir elegantiškai atrodančius lietimo sprendimus. Todėl „Neway“ produktai yra lengvai pritaikomi aplinkai, pasižymi dideliu stabilumu ir konkurencinga kaina.

* Profesionalios paslaugos pasauliniams klientams. Gamindami produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinius kompiuterius, „LG“, SHARP, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir tt niekada nenaudoja visiškai naujo LCD ekrano.

* Kl .: Kaip aš galiu patikėti jūsų produkto kokybe?

A: Mes turime daugiau nei 10 metų patirtį jutiklinio ekrano pramonėje. Nuo medžiagų pirkimo iki produktų pristatymo, mes turime savo profesionalius darbuotojus ir procedūras, kad išvengtume galimos kokybės rizikos. Mūsų produktai buvo patvirtinti ROHS.

Tyrimo