LCD modulį

LCD modulį SKD101NT: 10.1 colių pramonės LCD Touch ekranas. -LED apšvietimas, mažas energijos suvartojimas. -10.1" 1024 x 600 rezoliuciją, 250cd/m2 ryškumo-pagrindinės PCB plokštės ir mygtuką valdymo plokštė. -VGA, HADMI, Video1, Video2, garso įėjimas, garso išvestis -OS: Windows XP / NT4 / 9 X / ME, WINCE...
Pokalbis dabar

Informacija apie

LCD modulį

SKD101NT: 10.1 colių pramonės LCD Touch ekranas.

-LED apšvietimas, mažas energijos suvartojimas.

-10.1" 1024 x 600 rezoliuciją, 250cd/m2 ryškumo

-Pagrindinės PCB plokštės su mygtuką valdymo plokštė.

-VGA, HADMI, Video1, Video2, garso įėjimas, garso išvesties

-OS: Windows XP / NT4 / 9 X / ME, WINCE, "Mac", MS-DOS, Linux, Windows Vista / Windows 7 (32 įkandimo & 64 įkandimo)


LCD modulį pagrindinė plokštė:详情.jpg

LCD modulio išmatavimai:

尺寸图.jpg

LCD modulio specifikacija:

规格表.jpg

LCD modulio programa:

LCD modulis yra skirtas pramoniniams taikymams, taip pat galima taikyti pramoninės automatikos, pramonės kontrolės sistema medicinos įrenginys įranga, elektros energijos, Petrification, POS, ATM prietaisus rodymo sistemos.

01

* Funkcinis moule įrašyta yra prieinami, pavyzdžiui, Wi-Fi, Bluetooth, RFID, NFC, kamera, GPS, 3 G, 4 G, mikrofonas, pirštų atspaudų kolektorius. Išvaizda pritaikymas taip pat yra prieinama, visiškai hermetiški spauduoti vandeniui, logotipas, struktūros projektavimas ir tt.

* Neway ir yra pajėgios įvykdyti savo kokybės politikos nuo dizaino iki pristatymo: kokybės yra pirmoji ir klientų poreikių patenkinimas yra ir priority.it yra skirti mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos ir prekybos įvairaus dydžio ir pramoninį kompiuterį, techninės charakteristikos įterptųjų kompiuterinių, pramoninės grupės kompiuterio ir pramonės monitorius.

* Tipiniai:

Žaidimų mašinos, foto būdelės, kavos kioskai, medicinos įranga, KTV mašinos, bilietų spausdintuvas, ATM, pramonės kontroliuoti mašinos, pašto dėžutės, parduotuvė, prekybos centras, spintos įdėtąjį efektą.

* FCC, kurioje patvirtinama, kad mūsų produktai buvo išbandytas pagal ir pripažintos atitinkančiomis pirmiau minėto tyrimo metu.

* K: ar galite duoti kokia nors nuolaida?

A: aš tikrai pabandyti mano geriausia padėti jums gauti tuos geriausius kainos ir gera

paslaugas vienu metu.

Hot Tags: LCD modulį, Kinija, tiekėjų, gamintojų, didmeninės, pritaikyti, pigus, įsigyti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like