Skaitmeninės vaizdo sistemos

Skaitmeninės ekrano sistemos SKD1219NT, 12,1 colio ATM KOISK pramoninis LCD ekranas liečia LCD monitorių. -LED apšvietimas, mažas energijos suvartojimas. -1280 x 800 skiriamoji geba, 400 cd / ryškumas - su pagrindine PCB plokštele ir mygtukų valdymo plokštele. -VGA, HADMI, Video1, Video2, Garso įvestis, garso išvestis -OS: Windows XP ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Skaitmeninės vaizdo sistemos

SKD1219NT, 12,1 colio ATM KOISK pramoninis LCD ekranas liečia lcd monitorių.

-LED apšvietimas, mažas energijos suvartojimas.

-1280 x 800 skiriamoji geba, 400 cd / ight šviesumas

- Su pagrindine PCB plokštele ir mygtukų valdymo plokštele.

-VGA, HADMI, Video1, Video2, Garso įvestis, garso išvestis

-OS: Windows XP / NT4 / 9X / ME, WINCE, MAC, MS-DOS, Linux, Windows Vista / Windows 7 (32 įkandimų ir 64 įkandimų)


Skaitmeninių ekranų sistemų valdyba :

5.6 主板 详情 .jpg

Skaitmeninių vaizdo sistemų matmenys:

尺寸 图 .jpg

Skaitmeninių vaizduoklių sistemų specifikacija:

规格 表 .jpg


Skaitmeninių vaizdo sistemų taikymas:

Skaitmeninės ekrano sistemos yra skirtos komerciniams ir pramoniniams tikslams. Puikiai tinka kioskams, bankomatams, POS, marline, kariniams, medicininiams, transportavimo, avionikos, pramoninės automatikos, žaidimų, skaitmeninių pramogų ekranams ir lauko taikymui. LLP OPEN FRAME APPLICATION.jpg


* Yra funkcinis moule pridedamas priedas, pavyzdžiui, „Wifi“, „Bluetooth“, RFID, NFC, fotoaparatas, GPS, 3G, 4G, mikrofonas, pirštų atspaudų surinkėjas. Išvaizdos pritaikymas taip pat prieinamas, sandariai atsparus vandeniui, logotipas, konstrukcijos dizainas ir kt.

* Neway įkurta 2001 m., Mes visada atkreipti mūsų dėmesį į mokslinių tyrimų ir plėtros produktus, turtingą patirtį tiekiant Panel PC ir Monitorius į pasaulio šalį.

* Viešos vietos:

Metro, oro uostai, stotys, degalinės, rinkliavos, knygynai, parkai, parodų salės, stadionai, muziejai, konferencijų centrai, bilietų agentūros, loterijos centrai ir kt.

* FCC, kuri turi patvirtinti, kad mūsų produktai buvo išbandyti pagal minėtą tyrimą.

* Q: Ar jūsų talpinis atviro rėmo monitorius yra stabilus ar ne?

A: Šviesos prisilietimo jautrumas - talpinis hmi visada laikomas lengvai pasiekiančiu gedimą. Atkreipkite dėmesį, kad tik jutiklinis stiprumas yra nuo uo iki 25g, veiksmų gali imtis HMI.

Tyrimo