Pasirinktinio dydžio LCD ekranas

Pasirinktinio dydžio skystųjų kristalų ekranas SKD843NT: NE Įtaisytas korpusas 4: 3, mažas, 8 colių, pramoninis, pritaikytas dydžio skystųjų kristalų ekranui. -LED foninis apšvietimas, mažos energijos sąnaudos. -8 ”800 x 480 skiriamoji geba, 200 cd / m2 ryškumas - Su pagrindine PCB plokštė ir mygtukų valdymo lenta. -VGA, HADMI, „Video1“, „Video2“, garso įvestis, garso išvestis –OS: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pasirinktinio dydžio LCD ekranas

SKD843NT: NE Įtaisytas korpusas 4: 3, mažas, 8 colių, pramoninis, pritaikytas dydžio skystųjų kristalų ekranui.

-LED foninis apšvietimas, mažos energijos sąnaudos.
-8 ”800 x 480 skiriamoji geba, 200 cd / m2 ryškumas
-Su pagrindine PCB plokštė ir mygtukų valdymo lenta.
-VGA, HADMI, „Video1“, „Video2“, garso įvestis, garso išvestis
-OS: „Windows XP / NT4 / 9X / ME“, „WINCE“, „MAC“, „MS-DOS“, „Linux“, „Windows Vista“ / „Windows 7“ (32 ir 64 kąsniai)

Individualizuoto dydžio LCD ekranas „Motherbaord“:

5.6主板详情.jpg

Pasirinktinio dydžio LCD ekrano matmenys:

尺寸图.jpg

Pasirinktinio dydžio LCD ekrano specifikacija:

规格表.jpg

Apie mus:

Quanzhou NEWAY Industrial Limited yra profesionalus ir globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimas ir taikymas nuo 2002 m.

NAUJIENOS APŽVALGA (1)

* Mūsų gaminiai yra pigūs, mažai suvartojami, naudojama naujausia jutiklinių ir ekranų technologija, unikalus dizainas ir aukštos kokybės sprendimas - todėl mūsų gaminiai yra tinkami tvirtai pramonės aplinkai.

* Mūsų pranašumas: 1) apmokyti darbuotojai. 2) Profesionali techninė komanda. 3) griežtas kokybės kontrolės ir gamybos valdymas. 4) Naudokite aukštos kokybės prekės ženklų skydą. 5) Naudokite pramoninio lygio LCD valdiklio plokštę, palaikančią platų darbinės temperatūros diapazoną. 6) Trumpiausias pristatymo laikas šioje srityje. 7) Puiki garantinio aptarnavimo paslauga.

* Viešosios vietos: metro, oro uostai, stotys, degalinės, rinkliavų punktai, knygynai, parkai, parodų salės, stadionai, muziejai, konferencijų centrai, bilietų agentūros, loterijų centrai ir kt.

* CE, kuris patvirtina, kad mūsų gaminiai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108 / EB Annes III nuostatas.

* Klausimas: koks yra jūsų MDT taikymas?

A: Naudodama pramoninio lygio įterptąją platformą, sistema yra stabili ir patikima, joje yra daug sąsajų. Belaidis ryšys, GPS navigacija, gedimų aptikimas, vaizdo nustatymas ir kitos funkcijos, kurias vartotojams galima pateikti su galingomis transporto priemonėse įmontuotomis mobiliosiomis daugialypės terpės informacijos sistemomis. . Jis gali būti plačiai naudojamas asmeninėms pramogoms

2.Avarinės komandos,

3.Transporto planavimas

4.Mobilusis biuras

5.Multimedia reklama

6.Pramoninio valdymo sistema

7.Užsakymų valdymo sistema

8.Marinis

9.Medicinos

Tyrimo