Pasirinktinis dydis LCD ekranas

Pasirinktinio dydžio LCD Panel SKD700NT: 7 colių 800 * 480 HDMI įdėti Custom dydžio LCD ekranas. -LED apšvietimas, mažas energijos suvartojimas. -800 x 480 rezoliuciją, 300 cd/m2 ryškumo-pagrindinės PCB plokštės ir mygtuką valdymo plokštė. -VGA, HADMI, Video1, Video2, garso įėjimas, garso išvestis -OS: Windows XP / NT4 / 9 X /...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pasirinktinis dydis LCD ekranas

SKD700NT: 7 colių 800 * 480 HDMI įdėti Custom dydžio LCD ekranas.

-800 x 480 rezoliuciją, 300 cd/m2 ryškumo

-Pagrindinės PCB plokštės su mygtuką valdymo plokštė.

-VGA, HADMI, Video1, Video2, garso įėjimas, garso išvesties

-OS: Windows XP / NT4 / 9 X / ME, WINCE, "Mac", MS-DOS, Linux, Windows Vista / Windows 7 (32 įkandimo & 64 įkandimo)


Pasirinktinis dydis LCD ekranas Pagrindinė plokštė:

5.6主板详情.jpg

Pasirinktinis dydis LCD ekranas išmatavimai:

尺寸图.jpg

Pasirinktinis dydis LCD ekranas specifikacijos:

规格表.jpg

Pasirinktinis dydis LCD Panel programa:

Pasirinktinio dydžio LCD ekranas gali būti naudojamas įvairių pramonės ir komercinių programų. Puikiai tinka: žaidimų, ATM mašinos, kompiuterinių terminalų ekranų užsklandoms ir pan.

01.jpg

* Naudojant naujas A + klasės pramonės TFT LCD ekranas, varžinio/talpinė jutikliniu pasirinktinai, priekinis skydelis atitinka IP65 atsparumas dulkėms ir vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio korpusas efektyviai šilumos išsklaidymo.

* Pateikti 5 ~ 22 colių monitorius ir PC pagrindinio tirpalo, tipo produktų, įskaitant: HD-SDI LCD monitorius, ant kameros & DSLR LCD monitorius, FPV lauko monitorius, pramonės TFT LCD / atidaryti rėmas / USB powered monitorius, pramoninės grupės PC, ir tt.

* Navigacijos & matavimas: Derinant GPS technologija su Neway's stebėti ir kontroliuoti platforma yra puikus sprendimas navigacijos ir matavimo srityje, Neway's monitorių ir valdymo platformų yra plačiai naudojami automobilyje navigacijos įranga, radarų sistemos, GPS navigacijos sistema, Sonar sistemos, ir kt.

* FCC, kurioje patvirtinama, kad mūsų produktai buvo išbandytas pagal ir pripažintos atitinkančiomis pirmiau minėto tyrimo metu.

* Q: kas yra jūsų gebėjimus?

A:30-50 K/M.

Hot Tags: Pasirinktinis dydis lcd panelė, Kinija, tiekėjų, gamintojų, didmeninės, pritaikyti, pigus, įsigyti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like