Pasirinktinis dydis LCD monitorius

Pasirinktinio dydžio LCD monitorius SKD869NT: aviečių pi 8 colių Custom dydžio LCD monitorius. -LED apšvietimas, mažas energijos suvartojimas. -800 x 480 rezoliuciją, 250 cd/m2 ryškumo-pagrindinės PCB plokštės ir mygtuką valdymo plokštė. -VGA, HADMI, Video1, Video2, garso įėjimas, garso išvestis -OS: Windows XP / NT4 / 9 X /...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pasirinktinis dydis LCD monitorius

SKD869NT: aviečių pi 8 coliųPasirinktinis dydis LCD monitorius.


-LED foniniu pašvietimu, mažas elektros energijos sunaudojimas.
-800 x 480 rezoliuciją, 250 cd/m2 ryškumas
-Su pagrindinis PCB lenta ir mygtuką valdymo valdyba.
-VGA, HADMI, Video1, Video2, Audio įvestis, Garso išvestis
 


Pasirinktinis dydis LCD monitoriusMotherbaord:

5.6主板详情

Pasirinktinis dydis LCD monitorius dimensijos:

 尺寸图

Pasirinktinis dydis LCD monitorius specifikacija:

规格表

Pasirinktinis dydis LCD monitorius taikymas:

Pasirinktinio dydžio LCD monitorius gali būti taikomos pramoninės automatikos, medicinos įrenginys įranga, elektros energijos, Petrification, monitorius, navigacija, POS, ATM ir instrumentuotės vaizduoklių sistemų.

01

* Aukštos kokybės metalo daro pramonės Fiuzeliažas. Konstrukcijos dalį visų metalo korpusas yra tvirtas, anti-seisminis, tvirtos, aukštos ir žemos temperatūros atsparios, efektyvus šilumos išsklaidymo, ir gali būti naudojamas atšiauriomis sąlygomis.

* Neway ir turi daug patirties, kad receptioned daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijoje, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija, Indonezija ir pan. Nuoširdžiai sveikiname kiekvienas klientas pas mus, ir tikiuosi, kad mes abi pusės galėtų sukurti puiki ateitis mūsų pastangas. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintina.

* K: ar jums palaikyti tinkinimo?

A:Yes, OEM & ODM prieinama, ir mums pavyko padaryti daug individualų projektų pagal klientų pageidavimą.

Hot Tags: Pasirinktinis dydis lcd monitorius, Kinija, tiekėjų, gamintojų, didmeninės, pritaikyti, pigus, įsigyti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like