Individualaus dydžio LCD ekranas

Individualaus dydžio LCD ekranas SKD869NT: aviečių pi 8 colių lietimui jautrus ekranas. -LED apšvietimas, mažas energijos suvartojimas. -800 x 480 skiriamoji geba, 250 cd / m2 ryškumas - su pagrindine PCB plokštele ir mygtukų valdymo plokštele. -VGA, HADMI, Video1, Video2, Garso įvestis, garso išvestis -OS: Windows XP / ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Individualaus dydžio LCD ekranas

SKD869NT: aviečių pi 8 colių lietimui jautrus ekranas.

-LED apšvietimas, mažas energijos suvartojimas.
-800 x 480 skiriamoji geba, 250 cd / m2 ryškumas
-VGA, HADMI, Video1, Video2, Garso įvestis, garso išvestis

Individualaus dydžio LCD ekranas Motherbaord:

5,6 主板 详情

Individualaus dydžio LCD ekrano matmenys:

尺寸 图

Individualaus dydžio LCD ekrano specifikacija:

规格 表

Individualaus dydžio LCD ekrano taikymas:

Pasirinktinio dydžio LCD ekranas gaminamas su pastoviu veikimu ir mažu energijos suvartojimu. Jos dažniausiai taikomos įvairioms patalpoms, pvz., Automobilio navigacijos sistemai, skydiniams kompiuteriams, POS, pramonės kontrolės sistemoms ir kt.

01

* Naudojant aukštos kokybės ekraną, aukštesnį spalvų atkūrimą, aiškesnius vaizdus; mažas energijos suvartojimas, ilgas tarnavimo laikas, tinka ilgam laikui.

* GPS technologijos sujungimas su „Neway“ monitorių ir valdymo platforma yra puikus sprendimas navigacijos ir matavimo srityje, „Neway“ monitorių ir valdymo platformos plačiai naudojamos transporto priemonėje naudojamose navigacijos priemonėse, radarų sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, „Sonar“ sistemoje ir kt.

* Neway laikysis klientų bandymų laiku, o mūsų produktai paprastai gauna daug gerų atsiliepimų iš klientų ir gauna pakartotinį verslą, o po to palaiko ilgalaikius santykius su klientais.

* Q: bet kokie sertifikatai?

A: TAIP, CE, FCC, ROHS, ISO9001

Tyrimo