Pasirinktinis LCD ekranas

Pasirinktinis LCD ekranas K104T: 10,4 colio metalo korpusas 4: 3 LCD jutiklinis monitorius. • 10,4 colio TFT 4: 3 atviro karkaso monitorius, metalinis korpusas • 4 laidų atsparus prisilietimas • 800 × 600 skiriamoji geba • HDMI, VGA, vaizdo įrašai, garso įvedimas ir išjungimas • Garsiakalbis įmontuotas pagal pasirinktinį LCD ekrano funkciją: individualus LCD ekrano matmuo ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pasirinktinis LCD ekranas

K104T: 10,4 colio metalo korpusas 4: 3 LCD jutiklinis monitorius.


• 10,4 colio TFT 4: 3 atviro rėmo monitorius, metalinis korpusas

• 4 laidų varžinio prisilietimo galimybė

• 800 × 600 skiriamoji geba

• HDMI, VGA, video, garso įėjimas ir išjungimas

• Įjungtas garsiakalbis


Pasirinktinė LCD ekrano funkcija: atviras

Pasirinktinis LCD ekrano matmuo:

尺寸 图

Pasirinktinis LCD ekrano aprašas:

规格 表

Pasirinktiniai LCD ekrano sertifikatai:

„Neway“ yra ISO9001: 2008 sertifikuota, CE, FCC, ROHS, CCC ir kt. Iki šiol „Neway“ taip pat laimėjo garbės vardą kaip „Fujian Technology Enterprise“ ir „HDMI Adopter“ sertifikatus, patvirtintus „HDMI Licensing“, LLC.

Sertifikatas

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprus ryšio pajėgumas, išskirtinis aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: HD-SDI LCD monitorių, On-Camcorder & DSLR LCD monitorius, FPV lauko monitorius, Pramoninis TFT LCD / Atidarytas rėmelis / USB maitinamas monitorius, Industrial Panel PC ir kt. .

* „Neway“ siūlo saulės šviesai nuskaitomus monitorius, skirtus naudoti lauke ryškioje saulės šviesoje. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su borescopais, vaizdo zondais, mikroskopais, rentgeno spinduliais ir kitomis vaizdo vizualizavimo sistemomis. Jie taip pat plačiai naudojami kaip vaizdo atvaizdai ekrano spausdinimo mašinose, pakavimo mašinose ir stebėjimo stotyse.

„Neway“ monitoriai sėkmingai naudojami gamybos, naftos ir dujų, energijos ir energijos, farmacijos, vamzdynų tikrinimo, geležinkelio, chemijos, stiklo, plieno ir kitų rūšių pramonės šakose.

* CE, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108 / EB III skyriaus nuostatas.

Q: Noriu tik ypatingo dizaino, ar galite tai padaryti?

A: Žinoma, galime, mes taip pat priimame ODM, jei jau turite dizainą, kurį galime pradėti iš karto, jei neturite to, ką galime sukurti jums.

Hot Tags: pasirinktinis LCD ekranas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like