USB jutiklinio ekrano monitorius

USB jutiklinio ekrano monitorius K970N / NT: 9,7 colio 1024x768 (4: 3 formato santykis) Atidarykite „Frame Touch“ monitorių. 7 9,7 colio / 1024x768 / 4: 3 / IPS skystųjų kristalų ekranas ◇ HDMI / VGA / AV (BNC) / DVI signalo prievadai ◇ Lengvas montavimas iš vidaus ir išorės * K970N / NT (antgalis iš galo), K970NS / NST (montavimas iš priekio ) USB Touch ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

USB jutiklinio ekrano monitorius

K970N / NT: 9,7 colio 1024x768 (4: 3 formato santykis) Atidarykite „Frame Touch“ monitorių.

7 9,7 colio / 1024x768 / 4: 3 / IPS LCD skydelis
◇ HDMI / VGA / AV (BNC) / DVI signalų prievadai
◇ Lengvas montavimas iš vidaus ir išorės
* K970N / NT (antgalis iš nugaros), K970NS / NST (montavimas iš priekio)

Atviras rėmelis-K970 serija- 详情 页 -V1.1_ (1)

USB jutiklinio ekrano monitoriaus diegimas:

Atviras rėmelis-K970 serija- 详情 页 -V1.1_ (5)USB jutiklinio ekrano matmenys:

Atviras rėmelis-K970 serija- 详情 页 -V1.1_ (6)

USB jutiklinio ekrano monitoriaus specifikacija:

规格 表

KODĖL MUS:

Kodėl mus


* Suderinama su įvairiomis pramoninėmis sistemomis / taikymu. Palaikymas be prisilietimo, pasipriešinimo, talpinis jutimas, infraraudonųjų spindulių ryšys ir pan.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: On-Camcorder & DSLR LCD monitorius, Industrial TFT LCD / Open frame / USB maitinamas monitorius ir kt.

* „Neway“ pramoniniai LCD monitoriai idealiai tinka tokioms aplinkoms. Jutiklinio ekrano monitoriai idealiai tinka operatoriaus sąsajai, valdymo skydams, žmogaus mašinų sąsajai (HMI) ir mašinos stebėjimui.

* „Neway“ yra labai patyręs kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, nurodytus pagal kliento poreikius. „Neway“ siūlo visapusiškas MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.

* Q : Kas yra siuntimo sąlygos?

Taip pat priimtini DHL, Fedex, UPS, TNT, EMS ir kiti siuntimo terminai.

Q: Kaip jūsų gamykla atlieka kokybės kontrolę?

A: Mūsų įmonės filosofija yra tokia: klientas, kokybė yra gyvenimas, vientisumo valdymas, inovacijos yra įmonės kraujas. Mes turime labai puikius gaminių dizainerius ir inžinierius kokybiškam palydovui ir teikiame 24 valandų aptarnavimą po pardavimo. /CCC/FCC/ROHS/IP65&IP66.And kviečiame apsilankyti mūsų gamykloje.


Hot Tags: USB jutiklinis ekranas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like