Jutiklinio ekrano išorinis monitorius

Jutiklinio ekrano išorinis monitorius K101ST, 10,1 colio pramoninis jutiklinis monitorius - tvirta konstrukcija su stabiliu našumu - įmontuota į sieną montuojama sienelė arba atidaromas rėmas - 1024x600 skiriamoji geba, be jutiklinio ar rezistinio jutiklinio ekrano išorinio monitoriaus savybės: Jutiklinio ekrano išorinis monitorius: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinio ekrano išorinis monitorius

K101ST, 10,1 colių pramoninis jutiklinis monitorius

- Tvirtas ir stabilus dizainas

- Įterpto sienos tvirtinimo arba atviro rėmo įrengimas

- 1024x600 skiriamoji geba, neliečiamas arba varžais


Jutiklinio ekrano išorinio monitoriaus funkcijos:

K101S- 详情 页 _02

K101S- 详情 页 _08

K101S- 详情 页 _10

Jutiklinio ekrano išorinio monitoriaus specifikacija:

K101S- 详情 页 _17


Jutiklinio ekrano išorinio monitoriaus taikymas:

Turi platų pritaikymą, pavyzdžiui, kuriuos galima integruoti į treniruoklių salę, gražios išvaizdos ir puikų ekrano našumą.

MOKYMOSI VEIKLOS ATKŪRIMO PRAMONĖS PARAIŠKA

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninę fiuzeliažą. Visų metalinių korpusų konstrukcija yra tvirta, antisemizinė, tvirta, atspari aukštai ir žemai temperatūrai, efektyvi šilumos išsisklaidymui ir gali būti naudojama atšiaurioje aplinkoje.
* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .
* „Touch“ sprendimai transportui:
„Neway“ savo reputaciją transportavimo rinkoje sukūrė siūlydama aukščiausios kokybės jutiklinio ekrano ir jutiklinio monitoriaus sprendimus. Tiesą sakant, „Neway“ produktai yra įrodytas sprendimas registracijos sistemoms oro uoste, bilietų pardavimo automatams metro stotyse ir kitiems sistemų integratoriams transporto srityje. „Neway“ yra skirta pristatyti moderniausius lietimo sprendimus ir suteikti klientams geriausią pranašumą.
* Profesionalios paslaugos pasauliniams klientams. Gamindami produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinius kompiuterius, „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir tt niekada nenaudoja visiškai naujo LCD ekrano.
* Klausimas: Koks yra jūsų palaikymas prieš pardavimą?
A: (1) Produktų pasirinkimas: išsamus klientų poreikių ir aplinkos supratimas ir pagalba klientams pasirinkti tinkamą programą
(2) Pateikta informacija: atsižvelgiant į skirtingus gaminių tipus, klientams teikiama techninė informacija (pvz .: produktų brošiūros, naudojimo instrukcijos ir kt.)
(3) Produkto testavimas: Prieš pristatydami, mes patikrinsime kokybę, kad įsitikintume, jog produktai atitinka bandymo standartų siuntą. (4) Individualios paslaugos: individualus individualus ekrano ir valdymo planas, atsižvelgiant į klientų poreikius.

Hot Tags: jutiklinis išorinis monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, nusipirkite, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like