Jutiklinis ekranas 7 colių monitorius

Jutiklinis ekranas 7 colių monitorius K700AT,7 colių 1000nits Industrial Touch Monitorius. - 7 colių, 800x480 rezoliucija - Nr Touch arba resistive Touch - Tvirtas dizainas su stabiliu našumu - Įterptųjų sieninis laikiklis arba atviro rėmo įrengimas Aviečių Pi Touchscreen Žanras: Aviečių Pi Touchscreen aspektas: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinis ekranas 7 colių monitorius

K700AT,7 colių 1000nits Industrial Touch Monitorius.

- 7 colių,800x480 rezoliucija

- Nėra liesti ar varžinio Touch

- Integruotas sieninis laikiklis arba atviro rėmo montavimas

K700A-K700AT详情页_01

Jutiklinio ekrano 7 colių monitoriaus funkcija:

K700A-K700AT详情页_02

Jutiklinis ekranas 7 colių monitoriaus dimensija:

 K700A-K700AT详情页_04

Jutiklinis ekranas 7 colių monitorius Specifikacija:

K700A-K700AT详情页_07

apie mus:

NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Funkcinis moule pridėti yra, pavyzdžiui, Wifi, Bluetooth, RFID, NFC, kamera, GPS, 3G, 4G, Mikrofonas, pirštų atspaudų surinkėjas.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded terminalo skydelio kompiuterio ir tt srityje Daugiausia eksportuojama į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Neway sukūrė LCD monitoriai teikti visų rūšių informaciją ir pramogų keleiviams, taip pat teikti keletą techninės informacijos ir eksploatavimo platforma fono vadovus.

* 1) Klientas gali siųsti produktą į NEWAY nemokamai remontuoti. Klientas yra atsakingas už

Krovinių.

2) Po remonto NEWAY išsiųs gaminį atgal klientui ir sumokės už krovinį.

* Q: Ar galiu aplankyti gamyklą?

A: Taip, tai ok, prieš apsilankymą, prašome susisiekti su mumis.

* Klausimas: Kas canbus?

A:A Controller Area Network (CAN magistralinis) yra tvirtas transporto priemonės magistralės standartas, skirtas leisti mikrovaldikliams ir įrenginiams bendrauti programose be kompiuterio. Tai pranešime pagrįstas protokolas, skirtas iš pradžių tankintuvo elektros instaliacijos per automobilius sutaupyti vario, bet taip pat naudojamas daugelyje kitų kontekstų.

* Klausimas: Kaip jūs ketinate remontas, jei aš turiu tam tikrų problemų dėl prekių mano ranka?

A:Mes siūlome 1 metų garantiją. Jei pasirodo problema, paprastai mes patikrinsime fristly su klientais, ar ji gali būti nustatyta kliento vietos pusėje, kad būtų išvengta tarptautinės laivybos, siųsti failus instore ar kai kurių atsarginių dalių. Jei ne, mes turime savo popardavimo dalis HK, ir mes galime greitai tvarkyti RMA ten. Pridedamose sąlygose galite rasti mūsų garantijos sąlygas. Bet iš tikrųjų mūsų RMA norma yra gana maža.

Hot Tags: jutiklinis ekranas 7 colių monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like