TFT monitorius, skirtas vaizdo stebėjimui

TFT monitorius, skirtas CCTV K700AT, 7 colių 1000 nitų pramoninis jutiklinis monitorius. - 7 colių, 800x480 skiriamoji geba - be lietimo arba atsparus lietimui - tvirtas dizainas, stabilus veikimas - įmontuotas sienos tvirtinimas arba atviro rėmo montavimas „Raspberry Pi“ jutiklinio ekrano funkcija: „Raspberry Pi“ jutiklinio ekrano matmuo: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

TFT monitorius vaizdo stebėjimui

K700AT, 7 colių 1000 nitų pramoninis jutiklinis monitorius.

- 7 colių, 800x480 skiriamoji geba

- Nėra liesti ar atsparus liesti

- Įtaisytasis sienos tvirtinimas arba atviro rėmo montavimas

K700A-K700AT详情页_01

TFT monitorius, skirtas CCTV funkcijai:

K700A-K700AT详情页_02

Vaizdo matmenų TFT monitorius:

K700A-K700AT详情页_04

TFT monitorius, skirtas CCTV specifikacijai:

K700A-K700AT详情页_07

Apie mus:

NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Galimas funkcinis moulės pridėjimas, pvz., „Wifi“, „Bluetooth“, RFID, NFC, kamera, GPS, 3G, 4G, mikrofonas, pirštų atspaudų rinktuvas. Taip pat yra išvaizdos pritaikymas, visiškai uždarytas dulkėms, atsparus vandeniui, logotipas, konstrukcijos dizainas ir kt.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Pramonės automatika:

Didėjant sudėtingumui pramoninės automatikos įrangai, „Neway“ sukūrė „viskas viename“ įterptąjį skydinį kompiuterį iš 7 GG;" iki 22"" ;. Tai gali padėti užbaigti kai kurias serijų operacijas, tokias kaip produkto parametro būsenos rodymas, sistemos veikimo valdymas, istorinių duomenų užklausa ir statistika, techninės priežiūros&# 39 įrašų užklausa ir pan. Tai operatoriaus&# 39 darbo vieta ir ji maksimaliai padidina HMI, kad projektas vyktų sklandžiai. Pramonės automatikos rodymo sprendimas.

* Profesionalus aptarnavimas pasauliniams klientams. „Neway“ naudoja visiškai naujus „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kitus LCD ekranus, kad gamintų mūsų produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinį kompiuterį.

* Klausimas: Aš dar negaviau verslo su jumis, anksčiau, kaip aš galiu pasitikėti jūsų įmone?

A: Mūsų produktai praeina CE, RoHS, ISO9001, FCC ir kt .; Mūsų įmonė yra auksinė tiekėja daugiau nei 10 metų.

Hot Tags: TFT monitorius CCTV, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like