TFT LCD ekranas

TFT LCD ekranas K81T, 8 "Atidarytas rėmas Metalinis korpusas Įmontuotas LCD ekranas - 8" plačiaekranis TFT LCD ekranas, metalinis korpusas - pasirinktinė jutiklinė funkcija - 4 laidų atsparus jutiklinis ekranas - VGA / vaizdo / garso / HDMI įėjimas - LED apšvietimas, VESA 75x75mm skylės - 800x480 ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

TFT LCD ekranas

K81T, 8 "Atidarytas rėmas Metalinis korpusas Jutiklinis ekranas įterptas LCD monitorius.

- 8 "plačiaekranis TFT LCD monitorius, metalinis korpusas

- Neprivaloma naudoti jutiklį

- 4 laidų atsparus jutiklinis skydelis

- VGA / Video / Audio / HDMI įvestis

- LED apšvietimas, VESA 75x75mm skylės

- 800x480 skiriamoji geba / 250 cd / m2 ryškumas

open.jpg


TFT LCD ekrano matmenys:

尺寸 图 .jpg


TFT LCD ekrano specifikacija:

规格 表 .jpg

TFT LCD ekrano taikymas:

8 colių skystųjų kristalų ekranas gaminamas su pastoviu veikimu ir mažu energijos suvartojimu. Jos dažniausiai taikomos įvairiems įrenginiams. Daugiausia naudojama uždarųjų grandinių stebėjimo sistemose, automobilių vaizdo įrašuose, automobilių navigacijos sistemose, kompiuterių operacinėse sistemose, transporto priemonių navigacijos sistemų palaikymo ekrane.

LLP OPEN FRAME APPLICATION.jpg

* Pasirenkamas „Sunlight“ skaitymas, standartinis su 400 cd ryškumu, gali būti pritaikytas 800–1000vnt., Kad galėtumėte gerai jį naudoti po saule, yra geras pasirinkimas lauko aplinkoje.

* „Touch & Solutions for Finance“ ir „Bank“: klientai gali bendrauti su banko įstaigomis per bankomatų sistemas. „Neway“ visada buvo patikima, teikdama anti-vandalizmo, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius ekranus ir jutiklinius monitorius, turinčius aukštą saugumo lygį. Mes padedame klientams kurti novatoriškus, protingus ir elegantiškus ieškinius. Todėl „Neway“ produktai yra labai pritaikyti aplinkai, užtikrinant aukštą stabilumą ir konkurencingą kainą.

* Neway yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, specializuojantis elektroninių ir su kompiuteriais susijusių technologijų tyrimams ir taikymui.

* Q: Ar yra MOQ?

A: Ne MOQ, mėginiai yra jūsų poreikiams.


Tyrimo