Atsparus jutiklinis ekranas

Atsparus jutiklinis ekranas K101ST, 10,1 colių pramoninis jutiklinis monitorius - tvirtas dizainas su stabiliu našumu - įterptųjų sienų laikiklis arba atviro korpuso montavimas - 1024x600 skiriamoji geba, be jutiklio arba atsparaus prisilietimo jutikliniam ekranui Įranga: Atsparus jutiklinis ekranas: atsparus ekranas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Atsparus jutiklinis ekranas

K101ST, 10.1 colių pramoninis jutiklinis monitorius


- Tvirtas dizainas su stabiliu veikimu

- Įmontuotas sienos laikiklis arba atviro rėmo montavimas

- 1024x600 skiriamoji geba, be jutiklio arba pasipriešinimo

K101S- 详情 页 _02

Atsparios jutiklinio ekrano funkcijos:

K101S- 详情 页 _08

Atsparus jutiklinis ekranas:

K101S- 详情 页 _10

Atsparios jutiklinio ekrano specifikacijos:

K101S- 详情 页 _17

Atsparus lietimui jautrus ekranas:

LLP OPEN FRAME TAIKYMAS

* Pasirenkamas „Sunlight“ skaitymas, standartinis su 400 cd ryškumu, gali būti pritaikytas 800–1000vnt., Kad galėtumėte gerai jį naudoti po saule, yra geras pasirinkimas lauko aplinkoje.

* Pateikite 5–22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą: „On-Camcorder“ ir „DSLR“ LCD monitorius, „FPV“ lauko monitorius, „Industrial Panel PC“ ir pan.

* Aukšta skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai plati žiūrėjimo kampai. Mechaninė ir elektroninė sąsaja garantuoja lengvą montavimą ir prijungimą prie klientų įrangos.

* Neway laikysis klientų bandymų laiku, o mūsų produktai paprastai gauna daug gerų atsiliepimų iš klientų ir gauna pakartotinį verslą, o po to palaiko ilgalaikius santykius su klientais.

* Q: Ar galiu su jumis susisiekti „Skype“?

A: Taip, mano skype yra wyzluna

Tyrimo