„Raspberry Pi 7“ jutiklinis ekranas

Raspberry Pi 7 jutiklinis ekranas K700AT, 7 colių 1000nits pramoninis jutiklinis ekranas. - 7 colių, 800x480 skiriamoji geba - be jokio prisilietimo ar atsparumo jutimui - Tvirtas dizainas su stabiliu našumu - Įdėtas į sieną montuojamas arba atidaromas rėmas „Raspberry Pi“ jutiklinio ekrano ypatybė: „Aviečių Pi“ jutiklinis ekranas Matmenys: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

„Raspberry Pi 7“ jutiklinis ekranas

K700AT, 7 colių 1000nits pramoninis jutiklinis monitorius.

- 7 colių, 800x480 raiška

- Neliestas ar rezistencinis

- Tvirtas ir stabilus dizainas

- Įterpto sienos tvirtinimo arba atviro rėmo įrengimas


„Raspberry Pi 7“ jutiklinio ekrano ypatybės:

K700A-K700AT 详情 页 _01 K700A-K700AT 详情 页 _02

„Raspberry Pi 7“ jutiklinio ekrano diegimas:

K700A-K700AT 详情 页 _09


„Raspberry Pi 7“ jutiklinio ekrano specifikacija:

K700A-K700AT 详情 页 _07

„Raspberry Pi 7“ jutiklinio ekrano programa:

K700A-K700AT 详情 页 _05

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparus vandeniui ir dulkėms, todėl gaminys nėra apsaugotas nuo dulkių, vandens ir kitų blogų aplinkos sąlygų, be to, jis tinkamas naudoti tiek lauke, tiek vidaus patalpose.

* „Neway“ sukūrė savo reputaciją transportavimo rinkoje siūlydama aukščiausios kokybės jutiklinio ekrano ir jutiklinio ekrano sprendimus. Tiesą sakant, „Neway“ produktai yra įrodytas sprendimas registracijos sistemoms oro uoste, bilietų pardavimo automatams metro stotyse ir kitiems sistemų integratoriams transporto srityje. „Neway“ yra skirta pristatyti moderniausius lietimo sprendimus ir suteikti klientams geriausią pranašumą.

* „Neway“ yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimas ir taikymas.

* Klausimas: Ar turite „KCC“ sertifikatą visiems savo gaminiams? (patvirtinta Korėjos vyriausybė), šį ženklą reikia parduoti Korėjoje.

A: Apie šį pažymėjimą mes neturime. Bet mes turime ROSH ir CE funkcijas

Tyrimo