Rackmount LCD

LCD ekranas K82T: 8 colių atidarytas rėmelis Pramoninis monitorius LCD ekranas 4: 3 Ekranas ● 8 "4: 3 TFT LCD ekranas, metalinis korpusas ● Pasirinktinis jutiklis ● 4 laidų atsparus jutiklinis ekranas ● VGA / Video / garso / HDMI įvestis ● 800x600 skiriamoji geba / 250cd / m2 ryškumas Rackmount LCD dizainas: LCD stovas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rackmount LCD

K82T: 8 colių atidarytas rėmelis Pramoninis monitorius 4: 3 Ekranas

● 8 "4: 3 TFT LCD ekranas, metalinis korpusas

● Pasirinkta „Touch“ funkcija

● 4 laidų atsparus jutiklinis skydelis

● VGA / Video / Audio / HDMI įvestis

● 800x600 skiriamoji geba / 250 cd / m2 ryškumas


Rackmount LCD dizainas:

open.jpg

Rackmount LCD matmenys:

尺寸 图 .jpg

Rackmount LCD specifikacija:

规格 表 .jpg


Rackmount LCD taikymas:

Naudodamiesi POS projektu, sukūrėme 2 ekrano naudojimo sistemą, vieną - kasininkui, o kita - kliento ekranui. 05.jpg

* Jis yra su „Resistive“ jutikliniu ekranu. jutiklinis ekranas neturi įtakos dulkėms, vandens garams ir alyvos taršai ir gali būti naudojamas žemos arba aukštos temperatūros aplinkoje. Atsparus jutiklinis ekranas naudoja slėgio jutiklį, kurį gali paliesti bet koks objektas, netgi su pirštine, ir gali būti naudojamas rašysenos atpažinimui.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: HD-SDI LCD monitorių, On-Camcorder & DSLR LCD monitorius, FPV lauko monitorius, Pramoninis TFT LCD / Atidarytas rėmelis / USB maitinamas monitorius, Industrial Panel PC ir kt. .

* „Touch & Solutions for Finance“ ir „Bank“:

Banko savitarnos kioskų įrenginiai su savo patogia sąsaja turi didelį gyvybingumą. Plačiai taikydami bankomatus, sąskaitų apmokėjimo kioskus ir interaktyvius informacijos kioskus bankų skyriuose, laiko badaujantiems klientams nebėra daug laiko laukti savo posūkių. Vietoj to, klientai turi galimybę bendrauti su banko biurais per ATM tipo sistemas. „Neway“ visada buvo patikima, teikdama anti-vandalizmo, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius ekranus ir jutiklinius monitorius, turinčius aukštą saugumo lygį.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir pan. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamąsias ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir kt.

* Q: Kaip yra garantija?

A: Pirma, pagal mūsų patirtį, nesėkmingas rodiklis yra gana žemas.

Antra, per 15 dienų gavote mūsų prekes ir radote problemų, galite grįžti į mus, ir mes prisiimame pristatymo išlaidas.

Trečia, per 1 metus garantija, jei kyla problemų, patikrinsime problemą ir analizuosime priežastį. Mes stengsimės geriausiai išspręsti jūsų pusėje, arba mes išsiųsime jums atsargines dalis. Priežastis, kad tarptautinis krovinių vežimas yra didelis, ir mes stengsimės, kad tai išspręstume ir išvengtume pristatymo atgal.

Paskutinį kartą ir labiausiai, bet kuriuo metu, kai naudojate mūsų prekes ir susiduriate su problemomis, mes padarysime viską, kad išspręstume ir aptarnautume klientus, nes ieškome ilgalaikių verslo santykių

Tyrimo