LCD ekranas

LCD ekranas K970N / NT: 9,7 colio 1024x768 (4: 3 formato santykis) Atidarykite „Frame Touch“ monitorių. 7 9,7 colio / 1024x768 / 4: 3 / IPS skystųjų kristalų ekranas ◇ HDMI / VGA / AV (BNC) / DVI signalo prievadai ◇ Lengvas montavimas iš vidaus ir išorės * K970N / NT (atrama nuo galo), K970NS / NST (montavimas iš priekio ) LCD ekranas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

LCD ekranas

K970N / NT: 9,7 colio 1024x768 (4: 3 formato santykis) Atidarykite „Frame Touch“ monitorių.

7 9,7 colio / 1024x768 / 4: 3 / IPS LCD skydelis
◇ HDMI / VGA / AV (BNC) / DVI signalų prievadai
◇ Lengvas montavimas iš vidaus ir išorės
* K970N / NT (antgalis iš nugaros), K970NS / NST (montavimas iš priekio)

Atviras rėmelis-K970 serija- 详情 页 -V1.1_ (1)

Skydelio montavimas LCD įrenginyje:

Atviras rėmelis-K970 serija- 详情 页 -V1.1_ (5)

Skydelio montavimo LCD matmenys:

Atviras rėmelis-K970 serija- 详情 页 -V1.1_ (6)

Skydelio montavimo LCD specifikacija:

规格 表

APIE MUS:

„Quanzhou NEWAY Industrial Limited“ yra profesionali ir globalizuota OEM ir ODM paslaugų teikėja, kuri specializuojasi elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimuose ir taikymuose nuo 2002 metų.

NAUJIENOS APŽVALGA (1)

* DC maitinimo prievadas ir DC kabelis neprivalomi. 3mm arba 10mm rėmo plonas priekinis skydelis, įdėta spinta tinkama, aliuminio lydinio korpusas, geros mechaninės savybės, geresnis šilumos išsklaidymo efektyvumas.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: HD-SDI LCD monitorių, On-Camcorder & DSLR LCD monitorius, Industrial Panel PC ir kt.

* Pramonės ir gamybos įmonės naudojasi pramoniniu požiūriu atspariais plokščiaekraniais ekranais įvairiais tikslais, įskaitant procesų stebėjimą ir valdymą, judesio valdymą, gamyklos automatizavimą, saugą, skaitmeninius ženklus, stebėjimą ir kt. Atviras rėmas ir plokštės montavimo monitoriai palengvina montavimą.

* Neway yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, specializuojantis elektroninių ir su kompiuteriais susijusių technologijų tyrimams ir taikymui.

* Q: Koks yra jūsų pramonės skydelio kompiuteris?

A: Min. Užsakymo kiekis: 1 vnt. Daugiau kiekio, palankesnės kainos. Naujiems klientams taip pat gali būti deramasi dėl nuolaidos.

Hot Tags: skydas lcd, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like