Monitoriaus jutiklinis ekranas, 7 colio

Monitoriaus jutiklinis ekranas 7 colio K 700 AT, 7 colio 1000 nits yra pramoninis jutiklinis monitorius. - 7 colio, 800 x 480 skiriamoji geba - jokio prisilietimo ar rezistinio prisilietimo - tvirta konstrukcija, pasižyminti stabiliu našumu - įterpto sienos tvirtinimo prie sienos ar atviro rėmo įrengimas „Raspberry Pi“ jutiklinis ekranas Funkcija: „Raspberry Pi“ jutiklinio ekrano matmenys: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Monitoriaus jutiklinis ekranas, 7 colio

K 700 AT, 7 colių 1000 nits yra pramoninis jutiklinis monitorius.

- 7 colių, 800 x 480 skiriamoji geba

- Neliestas ar rezistencinis

- Tvirtas ir stabilus dizainas

- Įterpto sienos tvirtinimo arba atviro rėmo įrengimas

K700A-K700AT详情页_01

Monitoriaus jutiklinio ekrano 7 colio savybė:

K700A-K700AT详情页_02

Monitoriaus jutiklinio ekrano, 7 colio, matmuo:

K700A-K700AT详情页_04

Monitoriaus jutiklinio ekrano, 7 colio, specifikacija:

K700A-K700AT详情页_07

Apie mus:

NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, kuriame naudojama LED foninio apšvietimo technologija kartu su aukštos raiškos pramoniniu A klasės ekranu, yra ilgesnis tarnavimo laikas, o ekranas parodytas prabangesnis, spalvingesnis.

* „Touch“ sprendimai transportui:

„Neway“ sukūrė savo reputaciją transportavimo rinkoje, siūlydama aukščiausios kokybės jutiklinio ekrano ir jutiklinio monitoriaus sprendimus. Tiesą sakant, „Neway“ produktai yra patikrintas sprendimas registracijos sistemoms oro uoste, bilietų pardavimo automatams metro stotyse ir kitiems sistemų integratoriams transporto srityje.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir pan.

* Klausimas: Ar galite suteikti „pasidaryk pats“ / OEM / ODM paslaugą?

A: Taip, prašome CPU, atminties, SSD ar HDD, WIFI, sąsajos prievadų ir OS, pakuotės dėžutės ir korpuso (išorinio apvalkalo) patarti, kaip norite, kainos bus keičiamos atsižvelgiant į kiekį ir specifikaciją.

Hot Tags: monitoriaus jutiklinis ekranas 7 colio, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like