Mini kompiuterio monitorius

● 8 "16: 9 TFT skystųjų kristalų ekranas, metalinis korpusas ● pasirinktinis jutiklinis ekranas ● 4 laidų atsparus jutiklinis ekranas ● VGA / vaizdo / garso / HDMI įvestis ● DVI / YPBPR / S-vaizdo įvestis pasirinktinai ● 800x600 skiriamoji geba / 250 cd / m2 ryškumas Taikymas * Mūsų atviro karkaso jutikliniai monitoriai gaminami nuolat ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mini kompiuterio monitorius

K83T: 8 colių atviro rėmelio ATM medicininis jutiklinis ekranas Mini kompiuterio monitorius.

● 8 "16: 9 TFT LCD ekranas, metalinis korpusas

● Pasirinkta „Touch“ funkcija

● 4 laidų atsparus jutiklinis skydelis

● VGA / Video / Audio / HDMI įvestis

● DVI / YPBPR / S-Video įvestis neprivaloma

● 800x600 skiriamoji geba / 250 cd / m2 ryškumas


Mini kompiuterio monitoriaus struktūros dizainas:

open.jpg

Mini kompiuterio monitoriaus matmenys: 尺寸图.jpg

Mini kompiuterio monitoriaus specifikacija:

规格表.jpg

Apie mus:

„Quanzhou NEWAY Industrial Limited“ yra profesionali ir globalizuota OEM ir ODM paslaugų teikėja, kuri specializuojasi elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimuose ir taikymuose nuo 2002 metų.
Mes dalyvaujame elektroninių gaminių projektavime, gamyboje, rinkodaroje ir pristatyme. Klientų pasitenkinimas yra mūsų galutinis tikslas, kuris kartu siekia laimėti abipusį laimėjimą su partneriais visame pasaulyje.

NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Bendrovė turi platų produktų asortimentą, kurį galima taikyti įvairiose srityse ,, pavyzdžiui, pramoninei automatizacijai, bankomatams, KIOSK, transporto priemonių navigacijai, logistikai, transportavimui, švietimui ir mažmeninei prekybai. Ir mes galime padėti jums pasirinkti tinkamą sprendimą pagal jūsų poreikius.
* Visur atsiranda kioskai ir automatizuotos pardavimo sistemos. Jie naudojami įvairiose pramonės šakose, tarp jų: mažmeninė prekyba, sveikatos priežiūra, bilietų pardavimas, svetingumas, reklama, užkandžių maistas, transportas, muziejai, įrangos nuoma, foto kioskai, virtualus registratorius, būdų paieška, parodos ir kt.
* Profesionalus aptarnavimas pasaulio klientams. „Neway“ gamina naujus „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kt. Skystųjų kristalų ekranus, kad gamintų mūsų produktus, o ne tik monitorius, bet ir „Panel PC“.
* Q: Kada galima gauti?
A: Galimiems modeliams, gavę mokėjimą, imties poreikis yra apie 1-3 dienas, didmeninei užsakymui reikia 15-20 dienų.
OEM arba ODM užsakymas, derybų laikas.

* Q: Ar turite atsargų?

A: Mes kiekvieną mėnesį laikome 1000-5000 vienetų.


Tyrimo