LCD 7 jutiklinis ekranas

LCD 7 Jutiklinis ekranas K700AT,7 colių 1000nits Pramoninis jutiklinis monitorius. - 7 colių, 800x480 rezoliucija - Nr Touch arba varžinio Touch - Tvirtas dizainas su stabiliu našumu - Įterptųjų sieninis kalnas arba atviro rėmo įrengimas Aviečių Pi Touchscreen Žanras: Aviečių Pi Touchscreen dimension:...
Pokalbis dabar

Informacija apie

LCD 7 jutiklinis ekranas

K700AT,7 colių 1000nits pramoninis jutiklinis monitorius.

- 7 colių, 800x480 rezoliucija

- Nr Touch ar varžinis Touch

- Tvirtas dizainas su stabiliu našumu

- Integruotas sieninis laikiklis arba atviro rėmo montavimas

K700A-K700AT详情页_01

LCD 7 jutiklinio ekrano funkcija:

K700A-K700AT详情页_02

LCD 7 jutiklinio ekrano dimensija:

 K700A-K700AT详情页_04

LCD 7 Jutiklinis ekranas Specifikacija:

K700A-K700AT详情页_07

apie mus:

NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Su VESA skyles galinio dangtelio, laikytis kelių kalno būdų, pavyzdžiui, priekyje įterptųjų su užrakto lapas, atgal įdėta su metalinėmis plokštėmis, sienos montuojamas su sienos pakabinti laikiklis, stovėti su darbastalio laikiklis.

* Neway pagrindinės produktų linijos apima: Įterptųjų kompiuterių platformos, mobiliųjų duomenų terminalai, fotoaparato ir transliavimo monitoriai, Touch VGA / HDMI monitoriai pramoniniams tikslams, USB displaylink monitoriai, jūrų, medicinos monitoriai ir kiti specialūs LCD ekranai, taip pat turi Pramonės IP65 panel pc (Windows arba Android) ir pramonės IP65 monitoriai (Non Touch, Reziscinė, Talpinis, Infraraudonųjų spindulių).

* Klausimas: Ką apie po paslaugų?

A: Vienerių metų garantija, išskyrus žmogaus klaidą. Kalbant apie per metus, mes galime jį pataisyti nemokamai, tačiau reikalingas mokestis už dalis. prašome susisiekti su mumis bet kuriuo metu, kai reikia. Mes be mūsų profesionalūs technikai yra jūsų paslaugoms.

* K: Koks jūsų noral proceso srautas gamybos linijoje?

A: PCB spausdinimas, suvirinimas, LCD surinkimas, testavimas 1, paruoškite apvalkalo medžiagą, 2 bandymą, galutinį surinkimą, galutinį patikrinimą, pakavimą.

Tyrimo