Pramoniniai jutikliniai ekranai

Pramoniniai jutikliniai ekranai K970N / NT: 9,7 colio 1024x768 (4: 3 formato santykis) Atidarykite „Frame Touch“ monitorių. 7 9,7 colio / 1024x768 / 4: 3 / IPS skystųjų kristalų ekranas ◇ HDMI / VGA / AV (BNC) / DVI signalo prievadai ◇ Lengvas montavimas iš vidaus ir išorės * K970N / NT (atrama nuo galo), K970NS / NST (montavimas iš priekio ) Pramoninis ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pramoniniai jutikliniai ekranai

K970N / NT: 9,7 colio 1024x768 (4: 3 formato santykis) Atidarykite „Frame Touch“ monitorių.

7 9,7 colio / 1024x768 / 4: 3 / IPS LCD skydelis
◇ HDMI / VGA / AV (BNC) / DVI signalų prievadai
◇ Lengvas montavimas iš vidaus ir išorės
* K970N / NT (antgalis iš nugaros), K970NS / NST (montavimas iš priekio)

Atviras rėmelis-K970 serija- 详情 页 -V1.1_ (1) Pramoninis lietimui jautrus ekranas Montavimas:

Atviras rėmelis-K970 serija- 详情 页 -V1.1_ (5)

Pramoninio jutiklinio ekrano matmenys:

Atviras rėmelis-K970 serija- 详情 页 -V1.1_ (6)

Pramoninio jutiklinio ekrano specifikacija:

规格 表

Pramoniniai jutiklinių ekranų R & D:

Mes turime profesionalų R & D komanda gali pasiūlyti OEM ir ODM paslaugas su aparatūros ir programinės įrangos pritaikymu, kurie perkelia jūsų idėjas į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

RD

* Naudojant pramoninės klasės pagrindinę plokštę su patikimu veikimu.Palaikoma integruota, montuojama ant sienos, stovo, stalviršio, konsolės atrama. Juoda arba sidabro spalva neprivaloma. IP65 klasės atsparus vandeniui, dulkėms atsparus priekiniam skydui.

* „Neway“ pramoniniai LCD monitoriai idealiai tinka tokioms aplinkoms. Jutiklinio ekrano monitoriai idealiai tinka operatoriaus sąsajai, valdymo skydams, žmogaus mašinų sąsajai (HMI) ir mašinos stebėjimui. Atviras rėmas ir plokštės montavimo monitoriai palengvina montavimą.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir pan. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamąsias ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir kt.

* K: Kokia jūsų po pardavimo teikiama paslauga?

A: Mes turime aptarnavimo po pardavimo paslaugas. Mes siūlome 100% garantiją mūsų gaminiui. Ir mes teikiame „Lifetime“ techninę priežiūrą

* K: Koks jūsų įmonės tikslas?

A: Mes teikiame sau ne tik uždirbti savo verslą, bet ir uždirbame savo pasitikėjimą.Jei ieškote procesoriaus, kuriame yra konkurencingos kainos, nėra ilgalaikių įsipareigojimų, nėra paraiškos ar sąrankos mokesčio, OSCAN yra jūsų pasirinkimas. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų pagrindinis tikslas.

* Q: Ar suteikiate nuolaidą?

A: Aš tikrai stengsiuosi padėti jums gauti geriausias kainas

tuo pačiu metu.


Hot Tags: pramoniniai jutikliniai ekranai, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like