HDMI į ekraną

HDMI į ekraną K150NT: Didelio kontrasto 15 colių IPS jutiklinio ekrano skystųjų kristalų ekranas, atidarytas rėmo LCD ekranas. * 15 '' TFT ekranas, pasirenkamas 5 laidų jutiklinis jutiklis, metalinis korpusas * 1024x768 skiriamoji geba, 4: 3, ryškumas 300 cd / m2, 1500: 1 kontrastas * HDMI, VGA, vaizdo, garso įvestis ir išvestis * K150N / NT (montuojamas) iš ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

HDMI į ekraną

K150NT: Didelio kontrasto 15 colių „IPS“ jutiklinio ekrano skystųjų kristalų ekranas.

* 15 '' TFT ekranas, 5 laidų atsparus jutikliui, pasirenkamas, metalinis korpusas

* 1024x768 skiriamoji geba, 4: 3, 300 cd / m2 ryškumas, 1500: 1 kontrastas

* HDMI, VGA, vaizdo, garso įvestis ir išvestis

* K150N / NT (tvirtinimas iš nugaros), K150NS / NST (tvirtinimas iš priekio)

1.jpg

HDMI prie ekrano tvirtinimo būdo:

5.jpg

HDMI į ekraną specifikacija: 规格 表 .jpg

„HDMI to Screen“ taikymas:

„LLP OPEN FRAME APPLICATION“ .jpg

* Galimas funkcijų pridėjimas prie molekulės, tokios kaip „Wifi“, „Bluetooth“, RFID, NFC, fotoaparatas, GPS, 3G, 4G, mikrofonas, pirštų atspaudų rinktuvas. Išorės pritaikymas taip pat galimas, visiškai užsandarintas, atsparus dulkėms, atsparus vandeniui, logotipas, konstrukcijos dizainas ir kt.

* Gali suteikti techninių patarimų naujiems ir seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat gali suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius.

* „Touch“ sprendimai pramonės įmonėms:

„Neway“ siūlo pramoninio stiprumo jutiklinį ekraną ir jutiklinio monitoriaus sprendimus. Mūsų jutikliniai ekranai yra pakankamai tvirti ir patikimi, kad juos būtų galima pritaikyti reiklioje pramonės aplinkoje, kur vyrauja dulkės ir skysčiai. Pritaikytas pramonės poreikiams, „Neway“ gaminius galima valdyti neribotu liečiamuoju stiliumi, pavyzdžiui, pirštais, pirštinėmis ir tt

* „Neway“ turi daug patirties priimant daugybę klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Klausimas: kiek inžinierių turite?

A: Projekto vadovas: 6

Aparatūros inžinierius: 14

Programinės įrangos inžinierius: 16

Mechanikos inžinierius 5

Hot Tags: „hdmi to screen“, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like