Žaidimų monitorius

Žaidimų monitorius K150NT: didelio kontrasto 15 colių IPS jutiklinio ekrano skystųjų kristalų ekranas, atviras kadro skystųjų kristalų ekranas. * 15 '' TFT ekranas, pasirenkamas 5 laidų jutiklinis jutiklis, metalinis korpusas * 1024x768 skiriamoji geba, 4: 3, ryškumas 300 cd / m2, 1500: 1 kontrastas * HDMI, VGA, vaizdo, garso įvestis ir išvestis * K150N / NT (montuojamas) iš ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Žaidimų monitorius

K150NT: Didelio kontrasto 15 colių „IPS“ jutiklinio ekrano skystųjų kristalų ekranas.

* 15 '' TFT ekranas, 5 laidų atsparus jutikliui, pasirenkamas, metalinis korpusas

* 1024x768 skiriamoji geba, 4: 3, 300 cd / m2 ryškumas, 1500: 1 kontrastas

* HDMI, VGA, vaizdo, garso įvestis ir išvestis

* K150N / NT (tvirtinimas iš nugaros), K150NS / NST (tvirtinimas iš priekio)

1.jpg

Žaidimų monitoriaus montavimo būdas:

5.jpg

Žaidimų monitoriaus specifikacija: 规格 表 .jpg

Žaidimų monitoriaus taikymas:

„LLP OPEN FRAME APPLICATION“ .jpg

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparus vandeniui ir dulkėms, todėl gaminys nėra apsaugotas nuo dulkių, vandens ir kitų blogų aplinkos sąlygų, be to, jis tinkamas naudoti tiek lauke, tiek vidaus patalpose.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* „Touch“ sprendimai mažmeninei prekybai ir svetingumui:

Aukštos klasės „touch“ funkcionalumas ir estetinė išvaizda leis „Retail Solutions“ produktyviau dirbti ir pasiekti geresnes pardavimo pajamas. Jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai pardavimo vietose leido pardavėjams sumažinti išlaidas, o klientams - mėgautis patogumais. Mes siūlome standartinį ir individualų jutiklinį gaminį, kuris patikimai veikia bet kokioje aplinkoje. Galime bendradarbiauti su jumis kurdami unikalius ekranus, kad patobulintume interaktyvų vartotojo įspūdį.

* Niekada nepriimsime klientų bandymų laiku, o mūsų produktai iš klientų paprastai gauna daug gerų atsiliepimų ir įgyja pakartotinį verslą, tada užmezga ilgalaikius ryšius su klientais.

* Klausimas: kiek turite gamybos linijų?

A: „SMT Line“ (1 + 1), „x7“ gaminio eilutė

Hot Tags: žaidimų monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like