Pasirinktinis jutiklinis skydas

Custom Touch Panel, K700AT,7 colių 1000nits Industrial Touch Monitorius. - 7 colių, 800x480 rezoliucija - Nr Touch arba resistive Touch - Tvirtas dizainas su stabiliu našumu - Įterptųjų sieninis laikiklis arba atviro rėmo įrengimas Aviečių Pi Touchscreen Žanras: Aviečių Pi Touchscreen aspektas: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pasirinktinis jutiklinis skydas

K700AT,7 colių 1000nits Industrial Touch Monitorius.

- 7 colių,800x480 rezoliucija

- Nėra liesti ar varžinio Touch

- Tvirta konstrukcija su stabiliu našumu

- Integruotas sieninis laikiklis arba atviro rėmo montavimas


Tinkintos jutiklinio skydelio funkcijos:

K700A-K700AT详情页_01K700A-K700AT详情页_02

Pasirinktinis jutiklinio skydo diegimas:

K700A-K700AT详情页_09


Pasirinktinio jutiklinio skydo specifikacija:

K700A-K700AT详情页_07

Pasirinktinis jutiklinis skydasPrograma:

K700A-K700AT详情页_05

* Neįvykdyti našumo ir greičio, optimizuotas duomenų sąsajos, stiprus bendravimo pajėgumas, neįvykdyti aplinkos pritaikomumas ir tvirtumas, aukštos integracijos pajėgumus, puikus stabilumas

* Daugiausia eksportuojama į euro šalis, JAV, Japoniją ir tt

* Savitarnos kioskas:

Kioskai ir automatizuotos prekybos automatų sistemos pasirodo visur. Jie naudojami įvairioms reikmėms įvairiose pramonės šakose, įskaitant: mažmeninę prekybą, sveikatos priežiūrą, bilietų pardavimą, svetingumą, reklamą, užkandžių maistą, transportą, muziejus, įrangos nuomą, nuotraukų kioskus, virtualų registratorį, kelio radimą, parodų ir dar daugiau.

* "Neway" yra labai patyręs projektuojant ir tinkinant kliento poreikius nurodytus elektroninius valdymo įrenginius. Neway siūlo pilno lygio R&D technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros dizainą, programinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integravimą.

* Q: Kaip jūsų QC sistema?

A: Susitikti su ISO9001, ir kartu tiekimo grandinės valdymas, R & D dalyvavimas, procesų kontrolė ir pristatymo patikrinimas.

Tyrimo