10.4 Atidaryti rėmelio LCD monitorių

10.4 atviro rėmo LCD monitorius K1040N / NT, 10,4 '' 4: 3 įdėtas sieninis laikiklis Atviras rėmelis Pramoninis lietimui jautrus ekranas - metalinis korpusas, plonas ir tvirtas - HDMI, VGA, DVI, AV, YPbPr, S-video - USB 5 laidams Atsparus prisilietimas - įvairūs integruoti montavimo būdai 10.4 Atidarytas rėmelis LCD monitoriaus tvirtinimo būdas: 10.4 ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

10.4 Atidaryti rėmelio LCD monitorių

K1040N / NT, 10,4 '' 4: 3 įdėtas sienos laikiklis Atidarytas rėmo pramoninis jutiklinis monitorius
- Metalinis korpusas, plonas ir tvirtas
- HDMI, VGA, DVI, AV, YPbPr, S-video
- USB, skirta 5 laidų atspariam prisilietimui
- Įvairūs įmontuoti montavimo būdai

Atidaryti kadrai K1040N ir NT 详情 详情 (1) .jpg

10.4 Atidaryti rėmo LCD monitoriaus kalno kelią: Atidaryti kadrai K1040N ir NT NT 详情 (6) .jpg

10.4 Atidaryti kadro LCD monitoriaus matmenys: Atidaryti kadrai K1040N ir NT NT 详情 (7) .jpg

10.4 Atviro rėmelio LCD monitoriaus specifikacija: 规格 表 .jpg

10.4 Atidaryti rėmelio LCD monitoriaus taikymą:

10.4 Atviras rėmelis LCD monitorius skirtas komerciniams ir pramoniniams tikslams.

LLP OPEN FRAME APPLICATION.jpg

* Yra funkcinis moule pridedamas priedas, pavyzdžiui, „Wifi“, „Bluetooth“, RFID, NFC, fotoaparatas, GPS, 3G, 4G, mikrofonas, pirštų atspaudų surinkėjas. Išvaizdos pritaikymas taip pat prieinamas, sandariai atsparus vandeniui, logotipas, konstrukcijos dizainas ir kt.

* Turtinga patirtis monitorių ir kompiuterių produktų eksporto srityje. Atsižvelgdami į kliento poreikius, pasirenkame tinkamą transportavimo būdą ir stengiamės patenkinti kliento pristatymo datą.

* „Neway“ siūlo saulės šviesai nuskaitomus monitorius, skirtus naudoti lauke ryškioje saulės šviesoje. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su borescopais, vaizdo zondais, mikroskopais, rentgeno spinduliais ir kitomis vaizdo vizualizavimo sistemomis. Jie taip pat plačiai naudojami kaip vaizdo atvaizdai ekrano spausdinimo mašinose, pakavimo mašinose ir stebėjimo stotyse.

„Neway“ monitoriai sėkmingai naudojami gamybos, naftos ir dujų, energijos ir energijos, farmacijos, vamzdynų tikrinimo, geležinkelio, chemijos, stiklo, plieno ir kitų rūšių pramonės šakose.

* FCC, kuri turi patvirtinti, kad mūsų produktai buvo išbandyti pagal minėtą tyrimą.

K: Kas yra jūsų pakuotės dėžutė?

A: Pramoninis skydelis yra pakuojamas naudojant korio dėžutes, medines padėklus ar skrydžio dėžes, priklausomai nuo to, kas reikalinga.

Hot Tags: 10.4 atviro karkaso lcd monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like