Didžiausias HD monitorius

Didžiausias HD monitorius KJ32M,32" Sieninis LCD monitorius. * 32", 1920x1080,16:9 Kraštinių santykis * Medžiaga: metalo korpusas (juoda spalva) * Rėmas: Itin plonas ir itin siauras * sąsaja: HDMI, VGA, BNC, AV, Audio * OEM, ODM, Individualus Prieinamas 32 colių monitorius Žanras: 32 colių monitoriaus sąsajos: 32 colių ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Didžiausias HD monitorius

KJ32M,32" sieninis LCD monitorius.

* 32",1920x1080,16:9 Kraštinių santykis

* Medžiaga: Metalo korpusas (juoda spalva)

* Didelės raiškos, Nr Ghosting, Nr Splash Screen

KJ32M-32寸显示器

Didžiausias HD monitoriusFunkcija:

32寸显示器-详情_01

32寸显示器-详情_03

Didžiausios HD monitoriaus sąsajos:32寸显示器-详情_05

Didžiausia HD monitoriaus specifikacija:

32寸显示器-详情_09

Didžiausias HD monitoriusPrograma:

Tinka prekybos centrams, prekybos centrams, viešbučiams, oro uostams, vyriausybinėms agentūroms, bankams, verslo salėms, geležinkelio stotims, autobusų stotims, kino teatrams, KTV, nuomos kambariniams kambariniams kiemams, interneto kavinėms ir pan.

32寸显示器-详情_07

* Su 10 taškų talpinė multi touch, per žmogaus organizmo dabartinis jautrumas pasiekti liesti funkcija, su tiksliu ir jautriu jutikliniu efektu. Talpinį jutiklinį ekraną reikia paliesti tik be spaudimo signalams generuoti.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* VESA standartinis laikiklis yra daugelyje monitorių greitai lengvai montavimas. Taip pat sukurta siekiant atlaikyti atšiaurių karinių ir inžinerijos išgyventi reikliausių programų.

* Neway turi SMT line (1 +1) ir gamybos linija x 7, kuri įskaitant suvirinimo & kalibravimas x 2

ir montavimas x 5.

* Klausimas: Kaip apie importo mokesčius?

A: Kai importuojate produktus iš kitos šalies, visada yra galimybė mokėti importo mokesčius. Mes galime padėti jums sumažinti ir išvengti importo mokesčių, deklaruodami mažas kainas, paskelbdami turinį kaip "elektroninius priedus" ar kitas prekes ir siuntą paprastoje pakuotėje.

Ar turite kokių nors klausimų? Susisiekite su manimi dabar! Mes tikimės bendradarbiauti su jumis!

Tyrimo