Didelis HD monitorius

Didelis HD monitorius KJ 32 M, 32" Sieninis LCD monitorius. * 32 “, 1920 x 1080, 16: 9 kraštinių santykis * Medžiaga: metalinis korpusas (juoda spalva) * Rėmas: ypač plonas ir ypač aukštas -narrow * Sąsaja: HDMI, VGA, BNC, AV, Audio * OEM, ODM, pritaikytas prieinamas 32 colio monitoriaus bruožas: 32 colio monitoriaus sąsajos: 32 colio ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Didelis HD monitorius

KJ 32 M, 32" Sieninis LCD monitorius.

* 32 “, 1920 x 1080, 16: 9 kraštinių santykis

* Medžiaga: metalinis korpusas (juoda spalva)

* Didelės raiškos, be vaizdų kūrimo, be purslų ekrano

KJ32M-32寸显示器

Didelis HD monitoriusFunkcija:

32寸显示器-详情_01

32寸显示器-详情_03

Didelis HD monitoriaus interfeisas:32寸显示器-详情_05

Didelio HD monitoriaus specifikacija:

32寸显示器-详情_09

Didelis HD monitoriusTaikymas:

Tinka prekybos centrams, prekybos centrams, viešbučiams, oro uostams, vyriausybinėms agentūroms, bankams, verslo salėms, geležinkelio stotims, autobusų stotims, kino teatrams, KTV, nuomojamiems kambariams, interneto kavinėms ir pan.

32寸显示器-详情_07

* Tai yra su varžiniu jutikliniu ekranu, turi aukštą jutiklinio tikslumą. jutiklinis ekranas nėra veikiamas dulkių, vandens garų ir alyvos taršos, todėl jį galima naudoti žemos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Rezistiniame jutikliniame ekrane naudojamas slėgio jutiklis, kurį gali paliesti bet kuris daiktas, net su pirštinėmis, ir kuris gali būti naudojamas atpažinti rašyseną.

* Ekrano sprendimas jūrų ir kariškiams:

Neway' jūrinis&stiprintuvas; Kariniai skystųjų kristalų ekranai ir ekranai yra sukurti specialiai, kad atlaikytų nelygią reljefą, atšiaurią ir nelygią aplinkos aplinką.

* Neway&# 39 pagrindinės produktų linijos yra: įterptosios kompiuterių platformos, mobiliųjų duomenų terminalai, „Camera GG“ stiprintuvas; Transliavimo monitoriai, jutikliniai VGA / HDMI monitoriai pramoninėms reikmėms, USB displėjaus monitoriai, jūriniai, medicininiai monitoriai ir kiti specialūs skystųjų kristalų ekranai taip pat turi pramoninį IP 65 kompiuterio kompiuterį („Windows“ ar „Android“) ir pramoninį IP 65 . monitoriai (neliesti, atsparūs, talpūs, infraraudonieji).

* Q. Kiek laiko reikia paruošti mėginiui?

Ats .: Priklausomai nuo skirtingų produktų, tai gali užtrukti 3–7 dienas.

Tyrimo