Didelis kompiuterio monitorius

Didelis kompiuterio monitorius KJ32M, 32 "sieninis skystųjų kristalų ekranas. * 32", 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis * Medžiaga: metalinis korpusas (juoda spalva) * Rėmas: ypač plonas ir ypač siauras * Sąsaja: HDMI, VGA, BNC , AV, garso įrašų * OEM, ODM, pritaikytas galimas 32 colių monitoriaus bruožas: 32 colių monitoriaus sąsajos: 32 colių ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Didelis kompiuterio monitorius

KJ32M, 32 "sieninis LCD ekranas.

* 32 “, 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis

* Medžiaga: metalinis korpusas (juoda spalva)

* Didelės raiškos, be vaizdų kūrimo, be purslų ekrano

* Naujas Sukurti originalų IPS ekraną, visą matymo kampą

* OEM, ODM, pritaikytas prieinamas

KJ32M-32 寸 显示器

Didelė asmeninio kompiuterio monitoriaus savybė:

32 寸 显示器 - 详情 _01

32 寸 显示器 - 详情 _03

Didelės kompiuterio monitoriaus sąsajos: 32 寸 显示器 - 详情 _05

Didelio kompiuterio monitoriaus specifikacija:

32 寸 显示器 - 详情 _09

Didelio kompiuterio monitoriaus taikymas:

Tinka prekybos centrams, prekybos centrams, viešbučiams, oro uostams, vyriausybinėms agentūroms, bankams, verslo salėms, geležinkelio stotims, autobusų stotims, kino teatrams, KTV, nuomojamiems kambariams, interneto kavinėms ir pan.

32 寸 显示器 - 详情 _07

* Su VESA skylėmis galiniame dangtelyje, laikykitės kelių montavimo būdų, tokių kaip priekis, įdėtas su užrakto lakštu, užpakalinė dalis, įdėta metalinėmis plokštėmis, sienelė pritvirtinta prie sienos pakabinamu laikikliu, stendas su darbalaukio laikikliu.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* Taikymo sprendimas:

Plačiai naudojamas pramonės parodose, pramonės kontrolėje, medicinos įrangoje, kariniame lauke, gaisrinėje įrangoje, automobilių ekranuose, vaizdo konferencijų sistemose, pramogose ir laisvalaikyje, verslo savipagalboje, finansų įstaigose, užklausų įrangoje ir kitose srityse, taip pat taikomas atšiaurioje aplinkoje.

* Niekada neliks laiko išbandyti klientų, o mūsų produktai iš klientų paprastai gauna daug gerų atsiliepimų ir įgyja pakartotinį verslą, tada užmezga ilgalaikius ryšius su klientais.

* Q: Kas yra CANBUS?

A: Valdiklio zonos tinklas (CAN magistralė) yra tvirta transporto priemonės magistralės norma, skirta leisti mikrokontroleriams ir įrenginiams susisiekti tarpusavyje programose be pagrindinio kompiuterio. Tai žinutėmis pagrįstas protokolas, iš pradžių skirtas daugialypėms elektros instaliacijai automobiliuose taupyti varį, tačiau yra naudojamas ir daugelyje kitų sričių.

Tyrimo