32 LCD ekranas

32 skystųjų kristalų ekranas KJ32M, 32 "sieninis skystųjų kristalų ekranas. * 32“, 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis * Medžiaga: metalinis korpusas (juoda spalva) * Rėmelis: ypač plonas ir ypač siauras * Sąsaja: HDMI, VGA, BNC , AV, garso įrašų * OEM, ODM, pritaikytas galimas 32 colių monitoriaus bruožas: 32 colių monitoriaus sąsajos: 32 colių ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

32 LCD ekranas

KJ32M, 32 "sieninis LCD ekranas.

* 32 “, 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis

* Medžiaga: metalinis korpusas (juoda spalva)

* Didelės raiškos, be vaizdų kūrimo, be purslų ekrano

* Naujas Sukurti originalų IPS ekraną, visą matymo kampą

* OEM, ODM, pritaikytas prieinamas

KJ32M-32 寸 显示器

32 skystųjų kristalų ekrano funkcija:

32 寸 显示器 - 详情 _01

32 寸 显示器 - 详情 _03

32 skystųjų kristalų ekrano sąsajos: 32 寸 显示器 - 详情 _05

32 skystųjų kristalų ekrano specifikacija:

32 寸 显示器 - 详情 _09

32 skystųjų kristalų monitoriaus taikymas:

32 寸 显示器 - 详情 _07

* Pasirenkamas saulės šviesos nuskaitymas, standartinis su 400 vaizdo ryškumo ryškumu, gali būti pritaikytas 800 ~ 1000 skaitmenų, todėl galite gerai jį naudoti po saulės spinduliais, tai yra geras pasirinkimas lauko aplinkai.

* Taikymo sprendimas:

Plačiai naudojamas pramonės parodose, pramonės kontrolėje, medicinos įrangoje, kariniame lauke, gaisrinėje įrangoje, automobilių ekranuose, vaizdo konferencijų sistemose, pramogose ir laisvalaikyje, verslo savipagalboje, finansų įstaigose, užklausų įrangoje ir kitose srityse, taip pat taikomas atšiaurioje aplinkoje.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daug klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Klausimas: kokia yra jūsų MDT programa?

A: Mūsų mobilusis duomenų terminalas yra daugiausia skirtas naudoti transporto priemonėse, o klientas paprastai diegia savo programinę įrangą į mūsų aparatinę įrangą, kad galėtų sukurti savo programą, pavyzdžiui, transporto priemonių parko valdymą, taksi išsiuntimą, pramoninę kontrolę ir kt.

Tyrimo