32 colių jutiklinio ekrano monitorius

32 colių jutiklinis ekranas KJ32M, 32 colių skystųjų kristalų ekranas. * 32 “, 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis * Medžiaga: metalinis korpusas (juoda spalva) * Rėmas: ypač plonas ir ypač siauras * Sąsaja: HDMI, VGA , BNC, AV, Audio * OEM, ODM, pritaikytas galimas 32 colių monitoriaus bruožas: 32 colių monitoriaus sąsajos: 32 colių ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

32 colių jutiklinio ekrano monitorius

KJ32M, 32 "sieninis LCD ekranas.

* 32 “, 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis

* Medžiaga: metalinis korpusas (juoda spalva)

* Didelės raiškos, be vaizdų kūrimo, be purslų ekrano

KJ32M-32 寸 显示器

32 colių jutiklinio ekrano monitoriaus funkcija:

32 寸 显示器 - 详情 _01

32 寸 显示器 - 详情 _03

32 colių jutiklinio ekrano monitoriaus sąsajos: 32 寸 显示器 - 详情 _05

32 colių jutiklinio ekrano monitoriaus specifikacija:

32 寸 显示器 - 详情 _09

32 colių jutiklinio ekrano monitoriaus programa:

Tinka prekybos centrams, prekybos centrams, viešbučiams, oro uostams, vyriausybinėms agentūroms, bankams, verslo salėms, geležinkelio stotims, autobusų stotims, kino teatrams, KTV, nuomojamiems kambariams, interneto kavinėms ir pan.

32 寸 显示器 - 详情 _07

* Tai yra su varžiniu jutikliniu ekranu, turi aukštą jutiklinio tikslumą. jutiklinis ekranas nėra veikiamas dulkių, vandens garų ir alyvos taršos, todėl jį galima naudoti žemos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Rezistiniame jutikliniame ekrane naudojamas slėgio jutiklis, kurį gali paliesti bet kuris daiktas, net su pirštinėmis, ir kuris gali būti naudojamas atpažinti rašyseną.

* Taikymo sprendimas:

Plačiai naudojamas pramonės parodose, pramonės kontrolėje, medicinos įrangoje, kariniame lauke, gaisrinėje įrangoje, automobilių ekranuose, vaizdo konferencijų sistemose, pramogose ir laisvalaikyje, verslo savipagalboje, finansų įstaigose, užklausų įrangoje ir kitose srityse, taip pat taikomas atšiaurioje aplinkoje.

* Profesionali paslauga pasauliniams klientams. Gamindami produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinius kompiuterius, „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir tt niekada nenaudoja visiškai naujo LCD ekrano.

* Kl .: kam naudojamas įterptųjų kompiuterių mobiliųjų duomenų terminalas?

A: Tai daugiausia skirta montuoti transporto priemonėse, tokiose kaip autobusai, sunkvežimiai, traukiniai, automobiliai, grūdų kombainai (žemės ūkio transporto priemonės) ir kt., Kad būtų galima valdyti transporto parką, atiduoti sandėlius, kontroliuoti pramonę ir tt. derinkite su savo programine įranga, kad pasiektumėte savo programą.

Tyrimo